Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 14 taškų pelnęs M. Jogėla. Jis per 27 minutes dar atkovojo 6 atšokusius, perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

16 minučių aikštėje praleidęs M. Sajus sumetė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kartu su M. Jogėla „Breogan“ komandoje 14 taškų surinko ir Justinas Andersonas.

Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė Trae Bellas-Haynesas, 19 surinko Markas Smithas.

Kitose rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (6/5) su Tadu Sedekerskiu namuose 94:86 (29:12, 22:29, 18:19, 25:26) nugalėjo Martino Gebeno atstovaujamą Manresos BAXI (6/5) ekipą.

T. Sedekerskis per 34 minutes įmetė 5 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

11 minučių žaidęs M. Gebenas pelnė 3 taškus ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojams Chima Moneke įmetė 23 taškus ir surinko 35 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Brancou Badio pelnė 20 taškų.

Įspūdingą pergalę Ispanijos čempionate iškovojo ir „Barcelona“ (8/3). Be traumuoto Roko Jokubaičio žaidę Ispanijos čempionai namie 115:78 (26:14, 25:23, 33:18, 31:23) sutriuškino Žironos „Basquet“ (6/5) su Mindaugu Sušinsku.

Nors R. Jokubaitis šiose rungtynėse nežaidė, bet pirmą kartą šį sezoną ant parketo žengė „Barcelona“ sistemoje tobulėjantis Kasparas Jakučionis. 17-metis lietuvis per pustrečios minutės įmetė vienintelį mestą tritaškį ir pelnė 3 taškus.

Tuo metu M. Sušinskas per 17 minučių prametė visus šešis savo metimus ir taškais nepasižymėjo, bet atkovojo kamuolį, atliko 5 perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Dešimtą pergalę čempionate iškovojo Madrido „Real“ (10/1). „Karališkasis“ klubas namuose 86:75 (20:16, 23:17, 26:26, 16:17) įveikė Andoros „MoraBanc“ (4/7) ekipą.