Įspūdingais dviejų buvusių žalgiriečių pasirodymais pažymėtose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ komanda (7/5) po itin atkaklios kovos 88:81 (25:12, 23:34, 17:22, 23:13) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ klubą (8/4).

Galingai mačą pradėję šeimininkai dar pirmame kėlinyje susikrovė 15 taškų persvarą (23:8), tačiau lūkesčius šį sezoną viršijanti turkų ekipa nepasimetė ir dar iki didžiosios pertraukos beveik pavijo savo varžovus – 48:46.

Ketvirto kėlinio pradžioje vadžias savo rankose jau laikė „Anadolu Efes“ krepšininkai, pirmavę 73:66, tačiau Axelio Toupane'o vedamas OLY surengė spurtą 8:0, persvėrė rezultatą savo naudai ir nebepaleido iniciatyvos iki pat finalinės sirenos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias kiek netikėtai buvo būtent A. Toupane'as. Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs prancūzas per 22 min. pelnė 19 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/4 baudos) ir surinko 16 naudingumo balų. 15 taškų pasižymėjo Nikola Milutinovas (7/7 dvitaškiai, 1/3 bauda, 9 atk. kam.).

Tuo metu svečiams net 24 taškus per 35 min. įmetė karjeros rekordą pasiekęs Vasilijė Micičius (5/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos). Jis dar pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus, o iš viso surinko 22 naudingumo balus. 20 taškų – Shane'o Larkino sąskaitoje.

Maskvoje vykusią dviejų Rusijos klubų akistatą užtikrintai laimėjo CSKA (10/2), kuris 88:74 (24:17, 25:23, 26:13, 13:21) pranoko „Chimki“ (4/8) ekipą, besivertusią net be dviejų savo lyderių – Aleksejaus Švedo ir Anthony Gillo.

Lemiamą persvarą 10 tritaškių pataikę raudonarmiečiai įgijo trečiame kėlinyje, kai vienu metu buvo priekyje net 71:48.

CSKA: Danielis Hackettas 14, Sergio Rodriguezas 12, Cory Higginsas 11 (8 atk. kam.), Willas Clyburnas ir Nando De Colo po 10 taškų.

„Chimki“: Stefanas Markovičius 18, Malcolmas Thomas 15, Jordanas Mickey 14, Tony Crockeris 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)