Šiose rungtynėse debiutavo du „Lietuvos ryto“ komandos naujokai – Miltas Palacio ir Tomislavas Zubčičius.

M. Palacio aikštelėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos) atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 3 ir prasižengė 1 kartą.

T. Zubčičius rungtyniavo 18 minučių ir taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 ir prasižengė 4 sykius.

Rungtynių eiga:

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu, neleidusiu nė vienai ekipai įgyti kiek labiau apčiuopiamos persvaros. Praėjus kiek daugiau nei 5 minutėms, rezultatas buvo lygus (14:14). Vis tik, pasibaigus kėliniui, nors ir minimalią, bet persvarą savo rankose turėjo „Unics" - 24:23.

Antrame kėlinyje radikalių permainų neįvyko - žaidimas ir toliau buvo atkaklus. Tačiau pranašumą į savo rankas susigrąžino „Lietuvos ryto" krepšininkai, kurie po pirmųjų dvidešimties minučių pirmavo rezultatu 48:43.

Po ilgosios pertraukos ekipos rungtyniavo nerezultatyviai. Per pusę trečiojo kėlinio vilniečiai pelnė vos 2 taškus, o rusai - 6 (50:49). Negana to, kad „Unics" sumažino prieš tai buvusį atsilikimą, jie pajėgė ir išsiveržti į priekį kiek rezultatyvesnėje antrojoje kėlinio pusėje. Galiausiai, pasibaigus trisdešimtajai rungtynių minutei, rezultatas buvo lygus - 62:62.

Didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį pranašumą turėjo „Unics" krepšininkai. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes, Nemanja Nedovičius taikliu tritaškiu metimu išvedė vilniečius į priekį. Neilgai trukus, dar po tritaškį sumetė pataikė tas pats N. Nedovičius ir Steponas Babrauskas, taip išvesdami „Lietuvos rytą" į priekį 5 taškais (83:78). Po šių metimų varžovams liko tik 31 sekundė. To laiko Rusijos ekipai nepakako ir „Lietuvos rytas" iškovojo pergalę rezultatu 87:80.

„Lietuvos rytas“: S.Babrauskas 18 (4/7 trit.), R.Seibutis 17, N.Nedovičius 15, P.Samardžiskis 12 (8 atk. kam.), D.Ivanovas 11 (10 atk. kam.), J.Blūmas 7, M.Palacio 4, E.Bendžius 3.

„Unics“: N.Šabalkinas 15, Ch.Eidsonas 14 (5 rez. perd.), I.Vougioukas 13, M.Chatmanas 12 (8 atk. kam.).