Lietuvis į svečių krepšį įmetė 12 taškų, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 33 minutes G. Gustas prametė abu tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 11 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Kitame A grupės susitikime antrąją pergalę iškovojo Hertogenboso „SPM Shoeters“ (Olandija) komanda, savo aikštėje 83:76 (20:17, 21:21, 20:20, 22:18) įveikusi Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Hertogenboso „SPM Shoeters“ (Olandija)220161:1474
2.Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija)211150:1513
3.Dižono „Basket“ (Prancūzija)211133:1383
4.Rakverės „Tarvas“ (Estija)202135:1432

Pirmą pergalę C grupėje iškovojo trečioje pozicijoje esanti Aido Labucko atstovaujama Vienos „BC Zepter“ (Austrija) ekipa, savo aikštėje 82:74 (24:20, 24:17, 17:14, 17:23) įveikusi Tartu „Rock“ (Estija) klubą, kuriame nebuvo registruotas Augustas Pečiukevičius.

A. Labucko sąskaitoje – 4 taškai, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, klaida ir 2 pražangos. Per 38 žaidimo minutes jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš bei realizavo abu baudų metimus.

C grupėje pirmauja antrą pergalę iškovoję Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) krepšininkai, namuose 72:63 (20:16, 16:13, 18:15, 18:19) nugalėję pirmą nesėkmę patyrusį bei antroje vietoje likusį Sioderteljės „Kings“ (Švedija) klubą su Mantu Griškėnu.

M. Griškėnas svečiams pelnė 9 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 2 kartus. Per 25 aikštelėje praleistas minutes jis prametė abu tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 7 bei 1 baudos metimą iš 3.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Ventspilio „Ventspils“ (Latvija)220138:1284
2.Sioderteljės „Kings“ (Švedija)211145:1453
3.Vienos „BC Zepter“ (Austrija)211155:1563
4.Tartu „Rock“ (Estija)202139:1482

Pirmą nesėkmę patyrė antrą vietą H grupėje užimantis Targu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija) klubas su Vaidotu Pečiuku, namuose 72:85 (15:23, 27:19, 21:19, 9:24) nusileidęs antrą pergalę iškovojusiai ir grupės lydere tapusiai Solnoko „Olaj“ (Vengrija) komandai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs lietuvis pelnė 16 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. 34 minutes rungtyniavęs V. Pečiukas pataikė 2 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 6 bei visus 4 baudų metimus.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Solnoko „Olaj“ (Vengrija)220158:1384
2.Targu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija)211155:1643
3.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)10179:831
4.Samokovo „Rilski Sportlist“ (Bulgarija)10166:731

Iš viso reguliariame sezone aštuoniose grupėse žaidžia 32 komandos, o į antrą varžybų etapą – LAST-16 turnyrą – pateks po dvi geriausias grupių komandas.