Turkijos čempionai namie 57:76 (12:26, 19:12, 11:16, 15:22) nusileido Roko Giedraičio atstovaujamai Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai (3-0), kuri išlieka nenugalėta.

„Fenerbahče“ į nokdauną buvo pasiųsta pačioje susitikimo pradžioje, kai į priekį šovę svečiai vos prasidėjus antram kėliniui pirmavo 31:12. Nors po šio smūgio Š. Jasikevičiaus sugebėjo atsitiesti – pelnyti 12 taškų be atsako ir sumažinti atsilikimą iki vienženklio, bet perimti rungtynių kontrolės nepavyko.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui po Nikola Kaliničiaus tritaškio „Crvena Zvezda“ vėl atitrūko saugiu atstumu nuo varžovų – 62:47 ir ramiai uždarė rungtynes.

R. Giedraitis aikštėje per 11 minučių neatliko nė vieno metimo ir taškais nepasižymėjo, bet atkovojo kamuolį, vieną perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: N. Hayesas-Davisas 20, D. Hallas 10, B. Colsonas 9.

„Crvena Zvezda“: J. Bolomboy’us 18 (11 atk. kam.), N. Nedovičius 17, M. Daumas 14, C. Milleris-McIntyre’as 8 (8 rez. perd.).

Ketvirtadienį „Fenerbahče“ išvykoje susikaus su Berlyno ALBA, o „Crvena Zvezda“ penktadienį namie priims „Barceloną“.

Kiti mačai:

Berlyno ALBA (1/2) – Vilerbano ASVEL (1/2) 84:79 (20:13, 16:23, 28:18, 20:25)

ALBA: M. Hermannssonas 21, M. Spagnolo 16, T. Williamsas 12 (11 atk. kam.), T. Schneideris ir Y. Wetzellis po 11.

ASVEL: T. Maledonas 17, P. Lee 16, N. Sako 12, E. Jacksonas ir N. De Colo po 10.

Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) – Stambulo „Anadolu Efes“ (1-2) 93:91 (23:24, 29:28, 20:22, 21:17)

„Maccabi“: S. Lee 23, J. Hoardas 18, T. Blattas 14, J. Rivero 10.

„Anadolu Efes“: V. Poirier 22, J. Nwora 21, D. Thompsonas ir R. Beaubois po 10.