Turkijos grandą išgelbėjo beprotiška paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka, kuri baigėsi Nicolo Melli tritaškiu, išvedusiu ekipas į pratęsimą.

Italas tyčia prametė baudos metimą, o po sumaišties varžovų aikštės pusėje šis gavo kamuolį ties tritaškio liniją ir pasinaudojo savo šansu.

Pratęsime „Fener“ jau įrodė savo pranašumą ir pasiekė antrąją pergalę vietinėse pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Nigelas Hayesas-Davisas su 2 taškais, Tarikas Biberovičius surinko 16, Bonzie Colsonas pridėjo 14.

Tuo metu Ispanijoje pirmą pergalę ACB lygoje iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1-2). Baskai namuose taip pat po pratęsimo 95:92 (20:20, 20:24, 20:17, 24:23, 11:8) pranoko Mursijos UCAM (1-2).

Lietuvis žaidė net 40 minučių, pelnė 10 taškų, atkovojo 8 kamuolius, 4 kartus asistavo ir surinko 21 naudingumo balą

Baskams Donta Hallas pelnė 27 taškus, Chima Moneke surinko 18, Kamaras Baldwinas pridėjo 16.

Mursijos ekipai Vladimiras Brodziansky pelnė 15 taškų.