Rungtynės prasidėjo nerezultatyviomis abiejų komandų atakomis ir atkakli kova vyko viso pirmo ketvirčio metu, po kurio „Petrochema“ turėjo dviejų taškų pranašumą – 14:12.

Antrą kėlinį spurtu pradėjo po krepšiais karaliavę svečiai – 17:14. Tiesa, Jonavos ekipa netrukus parbloškė varžovus savo atakų serija ir susigrąžino persvarą – 22:17. Nutolti ryškesne persvara šeimininkams neleido smarkiai pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (16-27) – 27:23.

Trečiame ketvirtyje „Petrochema“ ėmė didinti savo pranašumą ir mažinti pirmų rungtynių deficitą. Į geležinę gynybą surakinti „Telšių“ krepšininkai kėlinio pabaigos metu turėjo 11 taškų deficitą – 39:28, o prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė dviženklis taškų skirtumas – 45:35.

Pirmą ketvirto kėlinio dalį komandos keitėsi taikliais metimais ir „Petrochema“ išlaikė devynių taškų pranašumą – 53:44. Tiesa, Augenijaus Vaškio auklėtiniai pakilo į lemiamą šturmą – 53:58. Nors jonaviečiai sugrąžino devynių taškų persvarą – 64:55, kėlinio pabaigoje svečių deficitas didesniu nebetapo – 69:59.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 15, Henrikas Vorotnikovas 13, Ričardas Verbickas ir Karolis Šarukas po 9, Tomas Milinskas ir Aurimas Urbonas po 8, Evaldas Aniulis 3, Vladislovas Razumnovas ir Dovydas Šemeklis po 2 taškus. Mikita Balabanas nerungtyniavo.

„Telšiai“: Mindaugas Stropus 19, Rokas Danielius 15, Tomas Domarkas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)