Ergino Atamano auklėtiniai prieš lemiamą kėlinį turėjo trapią 7 taškų persvarą (59:52). Tačiau Nikolos Milutinovo vedama OLY per pirmas ketvirto kėlinio minutes surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį 63:59.

Puikus Kosto Slouko ir Mariaus Grigonio žaidimas lemiamame ketvirtyje neleido varžovams nutolti.

Kovoje taškas į tašką paskutinę minutę švieslentė fiksavo lygybę (74:74) ir šansų laimėti turėjo abi komandos. Likus 20 sek. suklydo PAO naujokas Mathiasas Lessortas, bet OLY nepasinaudojo galimybe išplėšti pergalę: Thomaso Walkupo dvitaškis skriejo pro šalį.

Pratęsime dominavo svečiai iš Pirėjo, kurie sukaustė šeimininkų puolimą ir įsirašė pirmą pergalę 88:78 (22:23, 21:13, 16:16, 15:22, 4:14).

Solidžiai Eurolygoje su PAO marškinėliais debiutavo vasarą į Atėnus persikėlęs Kostas Sloukas.

Gynėjas per 31 min. pelnė 20 taškų ir surinko 11 naudingumo balų.

M. Grigonis žaidė 30 min., pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Dvigubą dublį fiksavo kitas PAO naujokas Juancho Hernangomezas, pelnęs 13 taškų, atkovojęs 10 kamuolių bei surinkęs 25 naudingumo balų.

Praėjusiame sezone „Panathinaikos“ vilkosi turnyro lentelės dugne ir užėmė 17-ą vietą, OLY pateko į finalą ir jame nusileido „Real“ klubui.

„Panathinaikos“: Kostas Sloukas 20, Marius Grigonis 17, Juancho Hernangomezas 13 (10 atkov.k.), Mathias Lessort 10 (10 atkov. k.).

„Olympiakos“: Thomas Walkup ir Alecas Petersas po 17, Nigelis William-Gossas 16, Nikola Milutinov 15, Isaiah Canaanas 14 taškų.