Lenkijos čempionai ypač nesėkmingai sužaidė pirmuosius du kėlinius ir atrodė, kad jie neturi jokių šansų. Antro kėlinio viduryje lenkų deficitas siekė net 28 taškus (20:48.), o prieš didžiąją pertrauką jie vis dar atsiliko 23 taškais - 28:51, tačiau per kitus du kėlinius pajėgė pasivyti savo varžovus (76:76).

Savo sėkmingo žaidimo atkarpą jie pratęsė ir per papildomas penkias minutes bei išplėšė pergalę rezultatu 95:88.

"Montepaschi": Bobby Brownas 23, Matthew Janningas 11, Marco Carraretto ir Aleksandras Rašičius po 9 taškus.

"Asseco Prokom": Jerelas Blassingame'as 26, Lukaszas Koszarekas 20, Rašidas Mahalbašičius 18 (16 atk. kam.), Mateuszas Ponitka 14, Piotras Szczotka 10 taškų.

Pergalingai pirmąjį Eurolygos etapą B grupėje baigė šį sezoną sėkmingai rungtyniaujanti Malagos "Unicaja" (8/2). Andalūzai namuose 86:62 (24:11, 22:12, 21:20, 19:19) pranoko Šalono "Elan Chalon" (3/7) ekipą.

Savo pranašumą įrodinėti aikštės šeimininkai pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 24:11. Neprastas buvo ir antrasis - jį "Unicaja" laimėjo 22:12 ir susikrovė 23 taškų pranašumą (46:23), o laiko ir pajėgumo svečiams iš Prancūzijos nepakako.

"Unicaja": Jamesas Gistas 11, Sergi Vidalis ir Luka Žoričius po 10, Augusto Cesaras Lima, Txemi Urtasunas, Kosta Perovičius ir Zoranas Dragičius po 9 taškus.

"Elan Chalon": Cedrickas Banksas 13, Clintas Capela 12 (12 atk. kam., 4 blokai), Blake'as Schilbas 9 taškai.

Paskutiniame B grupės mače Tel Avivo "Maccabi" (8/2) komanda namuose 78:62 (23:13, 25:11, 12:25, 18:13) nugalėjo Berlyno ALBA (4/6) vyrus.

"Maccabi": Ricky Hickmanas 17, Davidas Loganas 15, Yogevas Ohayonas 14, S.Landesbergas 13, Shawnas Jamesas 10 taškų (10 atk. kam.).

ALBA: Deonas Thompsonas 16 (10 atk. kam.), Nihadas Djedovičius 13, Derrickas Byarsas 12, Heiko Schaffartzikas 10 taškų.