Lietuvio sąskaitoje dar 3 gynyboje atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei pražanga. Per nepilnas 27 minutes (26:46) M. Česanauskis pataikė 2 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 7 bei 5 baudų metimus iš 6.

Giedrius Gustas į nugalėtojų krepšį įmetė 9 taškus, gynyboje sugriebė 1 kamuolį bei surinko 4 pražangas. Per nepilną 21 minutę (20:42) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo abu baudų metimus.

Pralaimėjimą patyrė bei lyderių grupės autsaideriu tapo čempiono titulą ginantis Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuriame žaidžia Donatas Motiejūnas. Gdynės ekipa svečiuose 68:79 (14:27, 14:14, 18:22, 22:16) turėjo pripažinti penktą vietą užimančios Zelionos Guros „Zastal“ (1,654) komandos pranašumą.

D. Motiejūnas savo ekipai pelnė 4 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei surinko 3 pražangas. Per 13 žaidimo minučių (12:55) D. Motiejūnas pataikė vienintelį tritaškį, prametė visus 3 dvitaškius bei realizavo 1 baudos metimą iš 4.

Šešių komandų turnyre pirmauja Sopoto „Trefl“ (1,760) komanda su Sauliumi Kuzminsku.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.