Penktadienį Estijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 84:80 (19:11, 16:29, 13:16, 19:11, 17:13) palaužė Noršiopingo „Dolphins“ (5/3) ekipą iš Švedijos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G.Gustas per 39 minutes surinko 19 taškų (8/15 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

19 taškų įmetė Juris Umbraško (5/9 trit.), 14 – Raitas Keerlesas (12 atk. kam.), 13 – Maris Laksa (1/6 trit.).

Svečiams Edgaras Jeromanovas (9 atk. kam.) pelnė 19, Adnanas Chuckas (3/5 trit., 7 kl.) ir joakimas Kjellbomas (8 atk. kam.) – po 15 taškų.

L. Samėno komanda iškovojo pergalę Vokietijoje

Septintąją pergalę Vokietijos lygos čempionate pasiekė Lauryno Samėno atstovaujamas Tryro TBB (7/9) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 79:71 (19:19, 18:17, 27:16, 15:19) nugalėjo Bayreuto „Medi“ (3/13) komandą.

Lietuvis aikštėje praleido 19 minučių ir prie komandos pergalės prisidėjo 6 taškais (1/1 dvit., 1/5 trit., 1/2 baudos) ir 4 atkovotais kamuoliais. Gynėjas taip pat kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Jermaine'as Andersonas įmetė 14 taškų. Matas Monninghofas ir Jermaine'as Bucknoras pridėjo po 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Kyle'as Weemsas ir Ronaldas Burellas kurių sąskaitose atitinkamai 14 ir 11 taškų.

Švedijos krepšinio lygos rungtynėse M. Griškėno komanda nusileido lyderiui

Trečią nesėkmę devynioliktose reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrą vietą Švedijos vyrų krepšinio lygoje užimantis čempionas Sioderteljės „Kings“ klubas su Mantu Griškėnu, penktadienį namuose 71:73 (11:20, 22:10, 23:24, 15:19) nusileidęs dešimties ekipų turnyro lyderiams Buraso „Basket“ krepšininkams, kurie iškovojo jau aštuonioliktą pergalę iš eilės.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis nugalėtojams pelnė 9 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:30) M. Griškėnas pataikė 1 tritaškį iš 6 bei 3 dvitaškius iš 5.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką šeimininkų gretose rungtyniavo tik Johnas Robersonas (21 tšk.), Tonis Bizaca (17 tšk.) bei Martinas Pahlmbladas (11 tšk.).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Jamesas Milleris, 21 – Michaelas Palmas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)