Antradienį lemiamas keturių ekipų J grupės turnyro rungtynes VEF krepšininkai svečiuose 65:76 (22:13, 14:24, 17:14, 12:25) pralaimėjo Bilbao „Uxue Baket“ (Ispanija) komandai ir užėmė tik trečią vietą grupėje.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs A. Kavaliauskas pelnė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 29 su puse minutės (29:26) vidurio puolėjas pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

11 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kasparas Berzinis, po 10 - Earlas Rowlandas ir Kristapas Janičenokas.

D. Zavacko sąskaitoje 6 taškai, 7 sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 4 pražangos. Per 27 minutes (26:49) lietuvis prametė dvitaškį bei pataikė 2 tritaškius metimus iš 4.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Alexas Mumbru, Sergio Sanchezas Perezas (po 15 tšk.) ir Adrienas Moermanas (14 taškų).

Pirmąsias dvi vietas J grupėje užėmė ir į atkrintamąsias varžybas pateko abu Ispanijos klubai - Bilbao "Uxue Baket" bei Valensijos "Basket", antradienį namuose 104:55 (29:22, 26:10, 24:10, 25:13) sutriuškinęs Nymburko ČEZ (Čekija) penketuką.

Galutinė J grupės turnyro lentelė:

1.Bilbao "Uxue Baket" (Ispanija)42470:454
2.Valensijos "Basket" (Ispanija)42511:462
---------------------------------------------------------------
3.Rygos VEF (Latvija)33508:480
4.Nymburko ČEZ (Čekija)15425:518

Ketvirtfinalyje Bilbao „Uxue Baket“ krepšininkai žais su antrąją vietą L grupėje užėmusiu Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) klubu, o Valensijos „Basket“ ekipos varžove bus L grupės nugalėtoja Kazanės „Unics“ (Rusija) komanda.

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)