Kelią į kitą etapą mūsiškiams užkirto Prancūzijos pergalė 55:49 (22:13, 13:19, 0:17, 20:10) prieš Vokietiją, nustūmusi juos į penktą turnyro lentelės vietą.

Graikai mače su lietuviais į nokautą buvo pasiųsti jau pirmame kėlinyje - sužaidus vos penkias minutes rezultatas buvo net 20:1 šeimininkų naudai. Varžovai per likusį laiką taip ir nebeatsigavo.

Lietuva: Antanas Krimelis 27 (7/9 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/4 baudos), Domantas Sabonis 13 (6/8 dvitaškiai, 12 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 12 (3/6 tritaškiai), Edvinas Rupkus 7, Mantas Šerkšnas 5 taškai.

Graikija: Vasileios Toliopoulos 14, Konstantinos Zorzos 12, Dimitrios Stamatis 9 taškai.