Galingai pradėjusioms dvikovą viešnioms susikrauti dviženklę persvarą užteko trijų minučių, kai „Aistės-LSU-Paradis“ pirmavo 13:2. Minutės pertraukėlė šiauliečių žaidimo nepagerino, laikinosios sostinės komanda toliau didino pranašumą. Po Gretos Tamašauskaitės ir Jolantos Marmienės tritaškių komandas skyrė jau 20 taškų - 4:24. Be legionierių rungtyniavusios „Rūtos-Universiteto“ žaidimas atsigavo pirmo kėlinuko pabaigoje.

Ieva Stankevičiūtė pataikė iš toli 3-ią antro ketvirčio minutę. Po jo kaunietės atitrūko rekordine rungtynėse 23 taškų persvara (13:36), bet per likusį laiką pateko į duobę ir iki didžiosios pertraukos įmetė vos 4 taškus. Kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkės sužaidė sėkmingą atkarpą ir sumažino atsilikimą - 23:38.

Iškart po pertraukos „Aisčių-LSU-Paradis“ pranašumas, ataką baigus I. Stankevičiūtei, vėl perkopė 20 taškų ribą, tačiau pajutusios žaidimo skonį šiaulietės ėmė mažinti atsilikimą. Po Urtės Bukauskaitės dvitaškio, Kauno komandos persvara sumažėjo iki 13 taškų - 36:49.

Ketvirto kėlinuko pradžioje Silva Kuodienė realizavo abu baudos metimus, po kurių komandas skyrė jau tik 12 taškų - 42:54. Tačiau „Aistės-LSU-Paradis“ iš karto atsakė sausa atkarpa, per kurią pelnė 7 taškus, ir išsprendė visus rungtynių klausimus.

„Rūtai-Universitetui“ I. Kazlauskaitė (8 atk. kamuoliai) ir S. Kuodienė (11 atk. kamuolių) pelnė po 15, I. Mikelėnaitė ir A. Tamutytė - po 10 taškų.

„Aisčių-LSU-Paradis“ gretose pasižymėjo visos 10 aikštelėje pasirodžiusių krepšininkių, o į priekį kaunietes vedė I .Stankevičiūtė ir G. Tamašauskaitė, surinkusios, atitinkamai, 18 ir 14 taškų.

1.Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“232211857:126245
2.Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“242041723:137244
3.MarijampolėsSūduva241771785:147141
4.Klaipėdos „Fortūna2413111676:155537
5.Kauno „Aistės-LSU-Paradis“2411131545:149635
6.UtenosUtena237161377:162030
7.Vilniaus „Jaunieji talentai“245191383:182529
8.Šiaulių „Rūta-Universitetas“240241333:207824