Abi komandos rungtynių pradžioje žengė koja kojon, o sostinės ekipoje įspūdingai pasirodė per pirmą kėlinį net 10 taškų pelnęs Deividas Gailius.

Trečio kėlinio viduryje T. Pačėso kariauna surengė spurtą ir įgijo dviženklę persvarą (54:44), tačiau kovingieji prieniškiai ginklų nesudėjo. Likus žaisti 7 minutes intriga į Prienus sugrįžo – 63:67.

Tiksint paskutinėms mačo sekundėms komandas skyrė vos du taškai (79:81), tačiau „Lietuvos ryto“ pergalę įtvirtino sėkmingai nuo baudų metimų linijos atakavęs Davidas Loganas.

Vilniečių gretose pirmas rungtynes sužaidė įžaidėjas Roshaunas Broadusas. Bandomajam laikotarpiui įsigytas amerikietis per 20 minučių pelnė 6 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo.

T. Pačėsui tai buvo paskutinė repeticija prieš pirmąją šio sezono LKL grandų akistatą. Kauno „Žalgirį“ vilniečiai „Siemens arenoje“ priims šeštadienį.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis (8 išprov. pražang., 5 klaid., 3/4 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 6/10 baudos) ir Saulius Kulvietis (5 atk. kam., 5 rez. perdav., 3/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos) po 18, Martynas Linkevičius 13 (6 atk. kam., 2/2 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), Artūras Valeika 10 (5 atk. kam., 5 rez. perdav., 4/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), Vytenis Čižauskas 8 (4 atk. kam., 4 rez. perdav., 2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos), Tomas Dimša 6, Regimantas Miniotas 5 (4 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 1 (17:04 min.), o Paulius Ivanauskas (13:07) taškų nepelnė.

„Lietuvos rytas“: Davidas Loganas 18 (2/3 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 2/2 baudos), Deividas Gailius (9 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir Artūras Gudaitis (8 atk. kam., 5 pražang., 6/9 dvitaškiai, 5/7 baudos) po 17, Anthony Fisheris 9 (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Artūras Jomantas (4 atk. kam.), Roshaunas Broadusas ir Drew Gordonas po 6, Adamas Lapeta 4, o Rokas Giedraitis (08:53) taškų nepelnė.