Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Rashauno Broaduso dvitaškio pirmavo (2:6). Po Mindaugo Lukauskio ir Antano Kavaliausko taškų aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (10:9), o po Gedimino Oreliko metimo Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (13:9). Svečiai taiklių baudos metimų dėka priartėjo, bet tuo pačiu atsakė ir sostinės krepšininkai (20:12). Ketvirčio pabaigoje sėkmingai sužaidė Kšištofas Lavrinovičius ir padidino aikštelės šeimininkų persvarą (26:15).

Antrajame kėlinyje savo taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė ir Travisas Leslie, o kitoje aikštelės pusėje dvitaškiu su pražanga atsakė Vaidas Čepukaitis (29:18). R. Broadusas tritaškiu sumažino deficitą iki dešimties taškų (35:25). Po G. Oreliko techninės pražangos svečiai dar labiau priartėjo (35:30). A. Kavaliausko dvitaškis su pražanga neleido „Juventus“ krepšininkams perimti iniciatyvos ir po pirmos rungtynių pusės aikštelės šeimininkai pirmavo 42:41.

Ovidijus Varanauskas trečią kėlinį pradėjo keturiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą „Juventus“ ekipos naudai (42:45). Nesportine pražanga nubaustas Simas Buterlevičius leido A. Kavaliauskui sugrąžinti pranašumą „Lietuvos ryto“ ekipai (51:47), o po dar vienos sėkmingos atkarpos aikštelės šeimininkai nutolo (56:47). Svečiai atsakė spurtu 6:2 ir vėl priartėjo (58:53). Po minutės pertraukėlės ir taiklių T. Leslie ir G. Oreliko metimų vilniečiai susigrąžino dviženklę persvarą (63:53). Po trijų kėlinių vilniečiai pirmavo 67:55.

Valdas Dabkus dviem tolimais metimais neleido aikštelės šeimininkams nutolti (71:61). M. Lukauskis pataikė iš toli, o daugiau nei tris minutes trukusį taškų „badą“ nutraukė V. Dabkus (74:65). Likus žaisti 40 sekundžių intrigą sugrąžino du taiklūs Arvydo Šikšniaus tritaškiai ir dėjimas (76:73). Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 14 skundžių vilniečiai prarado kamuolį ir neleistinai sustabdė Saulių Kulvietį, kuris realizavo abu baudų metimus (76:75). M. Lukauskis atsakė vienu taikliu baudos metimu (77:75). Lemiamai atakai svečiai turėjo 6 sekundes, tačiau vilniečiai pražangomis sustabdė „Juventus“ antpuolį, o V. Dabkus pataikė tik vieną baudos metimą (77:76). Likus žaisti 3 sekundes M. Lukauskis realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino „Lietuvos ryto“ pergalę - 79:76.

„Lietuvos rytas“: A. Kavaliauskas 22 tšk., M. Lukauskis 15 tšk. (6 kl.), T. Leslie 13 tšk. (7 at. kam., 4 kl.), G. Orelikas 11 tšk. (6 rez. perd.).

„Juventus“: V. Dabkus 17 tšk. (9 at. kam.), A. Šikšnius 14 tšk., S. Kulvietis 12 tšk., R. Broadusas 12 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):