Lietuvės jau pirmame kėlinyje išsprendė visus klausimus ir parodė, jog nenuolaidžiaus šeimininkėms. Po dešimties minučių Lietuvos komanda turėjo 21 taško persvarą, kurią iki didžiosios pertraukos padidino iki 30 taškų (45:15) ir praktiškai išsprendė rungtynių baigtį.

Antra mačo dalis buvo dagiau formalumas. Lietuvos krepšininkės visiškai neutralizavo Makedonijos atstoves ir nesulaukė jokio pasipriešinimo.

Lietuvės dvigubai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (62-36), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (20-7), perėmė daugiau kamuolių (26-10), mažiau klydo (22-32) ir tiksliau atakavo krepšį.

23 taškus Lietuvos komandai pelniusi Dalia Donskichytė (7 per. kam.) ir buvo rezultatyviausia aikštėje, 12 taškų įmetė Livija Kaktaitė, po 9 – Karolina Kazočiūnaitė ir Ligita Tamutytė (12 atk. kam.).

D grupės nugalėtoja tapo Baltarusijos komanda, 69:53 (18:8, 14:21, 16:14, 21:10) įveikusi Izraelio ekipą.

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Baltarusija440280:2268
2.Lietuva431310:2197
3.Izraelis422237:2356
4.Suomija413225:2385
5.Makedonija404155:2894

Kovoje dėl čempionato apdovanojimų Lietuvos krepšininkių varžovėmis F grupėje bus Lenkijos (rugpjūčio 19 d.) ir Graikijos (rugpjūčio 20 d.) komandos.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Baltarusija11080:692
2.Lenkija11057:502
3.Graikija10150:571
4.Lietuva10169:801

Į čempionato Makedonijoje pusfinalį pateks dvi geriausios F grupės komandos, o kelialapius į A divizioną iškovos visos trys pirmenybių prizininkės.