Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (4:4), tačiau jau ketvirčio viduryje aikštės šeimininkės įgijo 8-ių taškų pranašumą (6:14). Nors daugiausiai „Kibirkšties-VIČI“ legionierių pastangomis skirtumą pavyko sumažinti (10:14), tačiau paskutinėmis ketvirčio minutėmis Vilniaus krepšininkių deficitas tapo dviženklis (12:24). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos ir toliau strigo puolime, o sėkmingai atakavusios „Sūduvos“ krepšininkės krovėsi pranašumą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 27 taškai (31:58).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės, kurios šiek tiek priartėjo prie varžovių (40:62). Ketvirčio viduryje žaidimas vėl išsilygino, o per paskutines kėlinio minutes sostinės klubo žaidėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 4 taškus iš eilės ir po pusvalandžio kovos komandos skyrė 24 taškai (51:75). Pagal panašų scenarijų klostėsi ir paskutinis rungtynių kėlinys. Aikštės šeimininkes šiek tiek sutrikdė gynėjos Santos Okockytės trauma, tačiau Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą (68:98).

Šiame susitikime Vilniaus krepšininkės varžovėms nusileido tiek pagal pataikymo procentą (25/64, 39 proc. metimai iš žaidimo prieš 36/62, 58 proc.), tiek pagal atkovotus kamuolius (33 prieš 34), tiek pagal rezultatyvius perdavimus (14 prieš 27).

Rezultatyviausiai šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje žaidė Chastity Reed. Legionierė iš JAV per 27 min. pelnė 16 taškų (5/18 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir išprovokavo 4 pražangas.

Komandos kapitonė Eglė Šniokaitė įmetė 12 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), Daugilė Šarauskaitė pridėjo 10 (5/5 dvitaškiai, 6 atk. kam., 3 blokai), Justina Kraujūnaitė 9 (5 klaidos), Vita Gorobets 8, o Ny Hammonds 7 taškus.

Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandoje nežaidė po operacijos sveikstanti vidurio puolėja Ieva Šimkutė ir serganti puolėja Akvilė Vitunskaitė.

„Sūduvos“ komandoje Rita Mileškienė pelnė 18 taškų ir perėmė 5 kamuolius. Santa Okockytė ir Iveta Šalkauskė (11 atk. kam.) surinko po 17, Sandra Baliutavičiūtė 12, o Laima Rickevičiūtė 10 taškų.

„Fortūna“ įtikinamai nugalėjo „Jaunuosius talentus“

Pirmąją pergalę LMKL įsirašė Klaipėdos „Fortūna“ (1/1), kuri svečiuose rezultatu 91:60 (23:16, 16:15, 33:7, 19:22 ) nepaliko šansų „Jaunųjų talentų“ (0/2) ekipai.

„Fortūna“: M. Grigalauskytė 17 (10 atk. kam.), R. Mizgerytė 16 (9 atk. kam.), I. Visgaudaitė 12, M. Solopova ir L. Aglinskaitė – 10.

„Jaunieji talentai“: A. Bobinaitė 14, A. Širšinaitytė 13, I. Mylko 11 taškų.

Dar vienas įspūdingas L. Svarytės pasirodymas

Antrąją pergalę LMKL pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (2/0), kurios svečiuose nepasigailėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0/2) ekipos ir iškovojo pergalę rezultatu 93:63 (32:15, 24:19, 14:11, 23:18).

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė 21 (22 atk. kam. 30 naud. balų), J. Marmienė 20, N. Skadaitė 16 (9 atk. kam. 23 naud. bal.), M. Petrauskaitė 15, K. Berenytė 10 taškų.

„Šiauliai-Universaitetas“: S. Kuodienė 15 (3/6 tritaškiai), N. Bohdan 14, K. Turomsha 11, I. Mikėlėnaitė 9 taškai.

Antra „Utenos“ pergalė

Antrą pergalę LMKL iškovojo „Utenos“ (2/0) krepšininkės, kurios išvykoje 71:55 (17:23, 23:11, 22:9, 9:12) pranoko Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (0/2) klubą.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Knyzaitė 16 (5/13 dvitaškiai, 9 atk. kam.), A. Baronėnaitė 11 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), K. Balčiūnaitė 10 (7 atk. kam.), V. Kast 8 taškai.

„Utena“: K. Alminaitė 15 (7/12 dvitaškiai, 8 atk. kam.), E. Šulčiūtė 13 (5 atk. kam.), S. Linkevičienė 9 (10 atk. kam., 9 rez. perd.). E. Šikšniūtė ir R.Valentienė po 8 taškus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)