Mantas Kalnietis buvo nepakeičiamas milaniečių žaidėjas – 29-erių gynėjas iš Lietuvos ant parketo praleido net 36 minutes.

Per šį laiką 196 cm ūgio kaunietis pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles, pats išprovokavo 2 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik 17 taškų surinkęs Rakimas Sandersas.

Tuo metu nugalėtojų gretose žaidžiantis Simas Jasaitis lemtingame ketvirtyje varžovus „žudė“ taikliais metimais.

Iš viso 34-erių puolėjas per 29 minutes įmetė 13 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko bloką, 2 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Tiek pats taškų surinko Laurence'as Bowersas, o Ryanas Boatrightas įmetė 20.

Ovidijaus Varanausko atstovaujama Varezės „Openjobmetis“ (11/15) komanda namuose 91:78 (20:19, 25:16, 26:18, 20:25) nugalėjo Pistojos „Giorgio Tesi Group“ (13/13) ekipą, o vos 1 minutę aikštelėje praleidęs lietuvis pasižymėti nespėjo.

Malonią staigmeną pateikė Pezaro „Consultinvest“ (10/16) klubas, išvykoje po pratęsimo 100:96 (24:14, 15:31, 22:22, 26:20, 13:9) palaužęs Varezės Umana Ryer“ (13/13) krepšininkų pasipriešinimą.

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjęs Tautvydas Lydeka pelnė 21 tašką, atkovojo 12 (8 puolime) kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Per 33 minutes aukštaūgis iš Lietuvos pataikė 7 dvitaškius iš 10 bei realizavo 7 baudų metimus iš 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)