Pasvaliečiai deramai priešinosi čempionams pirmajame kėlinuke. Tačiau antrą kėlinį „Žalgiris“ laimėjo 31:12 ir mačo baigtis tapo aiški.

Į pergalę šeimininkus vedė 23 taškus surinkęs Martynas Pocius. Jis pakartojo savo asmeninį rezultatyvumo rekordą stipriausioje šalies krepšinio lygoje.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje vėl atsirado vietos įžaidėjui Lukui Lekavičiui. 16 taškų sekmadienį pelnęs Lukas prieš tai mačą startiniame penkete pradėjo tik pirmajame susitikime Šiauliuose.

„Pieno žvaigždžių“ komandoje sekmadienį debiutavo 29-erių metų 180 cm ūgio gynėjas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Demondas Carteris. Pasvalio ekipos debiutantas per 19 žaidimo minučių pelnė 4 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

LKL čempionate pirmaujantis Kauno „Žalgiris“ iškovojo septintą pergalę iš eilės. Tuo tarpu dvejomis pergalėmis čempionatą pradėjusi Pasvalio komanda patyrė penktą nesėkmę iš eilės.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 23 taškai, Lukas Lekavičius 16 (5 perimti kam.), Brockas Motumas ir Ianas Vougioukas - po 13, Kaspars Vecvagars 12 (5 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 10, Siimas-Sanderis Vene 9, Paulius Jankūnas 5, Olivier Hanlanas 2;

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 23, Giedrius Staniulis 16, Andrejus Agafonovas 14, Steponas Babrauskas 10, Demondas Carteris (6 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas - po 4, Justas Tamulis 3.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):