Atrankos turnyro Valensijoje (Ispanija) pusfinalyje ji 89:72 (31:16, 19:20, 13:18, 26:18) įveikė Libaną ir žengė į finalą, kuriame lauks varžovo. Juo taps šeimininkė Ispanija arba Suomija.

Libanas pirmavo tik pirmąsias tris mačo minutes, bet tada darbo ėmėsi NBA žaidėjai – Ericas Gordonas pataikė iš toli, Buddy Hieldas pridėjo dvitaškį, Deandre Aytonas – dėjimą ir netrukus Bahamai jau džiaugėsi dviženkliu skirtumu 16:6.

Po pertraukos sėkmingai startavę libaniečiai arčiausiai priartėjo per 7 taškų atstumą, bet rimtesnio iššūkio varžovams nemetė.

Didžiausias turėtas Bahamų pranašumas siekė 20 taškų. Kol kas ši rinktinė atrankoje neklysta – grupių etape įveikė Lenkiją ir Suomiją.

Bahamų rinktinėje žaidžia trys NBA žaidėjai, o 18-mečiui Valdezui Edgecombe Jr. žadamas aukštas šaukimas kitų metų naujokų biržoje.

Įspūdingą pasirodymą surengęs D. Aytonas nugalėtojams pelnė 24 taškus (11/15 dvit.), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 36 naudingumo balus. Kitas NBA žaidėjas B. Hieldas pridėjo 19 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Libano rinktinei Sergio El Darwichas pelnė 22 taškus.

Į žaidynes pateks tik turnyrą laimėjusi rinktinė. Olimpiniai atrankos turnyrai taip pat vyksta Rygoje, Pirėjuje ir San Chuane, kuriame varžosi ir Lietuva.

Bahamai: D. Aytonas 24 (15 atk. kam.), B. Hieldas 19 (2/9 trit., 10 rez. perd.), V. Edgecombe Jr. ir E. Gordonas po 13.

Libanas: S. El Darwichas 22, H. Gyokchyanas 13, O. Spellmanas 12.