Kazio Maksvyčio auklėtiniams šios rungtynės jau nieko nelėmė.

Tačiau klaipėdiečiai norėjo nors garbingai baigti tarptautinį sezoną. Iš dalies jiems tai ir pavyko - pralaimėta tik po rimto mūšio. Tiesa, iš viso uostamiesčio komanda LAST-32 etape iškovojo tik 1 pergalę ir patyrė 5 nesėkmes. Tuo metu Izmiro komanda šventė visas šešias pergales.

Pirmą tarpusavio akistatą sausio 14-ą dieną Turkijoje neptūniečiai taip pat pralaimėjo rezultatu 85:99.

Rungtynių eiga

Rungtynes geriau pradėjo ir į priekį išsiveržė turkai (8:16), tačiau netrukus tikrą atakų šou surengė ir neptūniečiai: taškus iš po krepšio pelnė Martynas Mažeika, Simas Galdikas ir Valdas Vasylius (surezgė dvi rezultatyvias atakas). Netrukus dar tolimą dvitaškį pataikė M. Mažeika (atkarpa 10:0) ir klaipėdiečiai jau pirmavo – 18:16. „Neptūnas“ pirmą kėlinį laimėjo 2 taškais – 24:22.

Antrą kėlinį taip pat virė nuožmi kova, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką Kenny Gabrielio tolimo šūvio ir Bobby Dixono prasiveržimo iš po krepšio dėka turkai atitrūko 4 taškais - 40:44.

Klaipėdiečiai antrą rungtynių dalį pradėjo spurtu 5:0 ir susigrąžino iniciatyvą (45:44). Ilgą laiką virė kova taškas į tašką, o iki trečio kėlinio pabaigos likus minutei po Vytauto Šarakausko pataisyto metimo po krepšiu ir Deivido Gailiaus tritaškio „Neptūnas“ trūktelėjo į priekį 4 taškais (63:59). Klaipėdiečiai dar turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau daugelio nuostabai sustabdytas Donato Zavacko reidas prie turkų krepšio nebuvo įvertintas pražanga. Kitoje atakoje jau pražangą užsidirbo neptūniečiai ir tuo pasinaudoję turkai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo minimalia persvara – 63:64.

Sužaidus keturias ketvirto kėlinio minutes po M. Mažeikos metimo iš po krepšio „Neptūnas“ pirmavo (73:70), o dar po kelių akimirkų Mustafa Shakuras įmetė dvi baudas, dvitaškį pataikė D. Gailius ir neptūniečiai atitrūko jau 5 taškais (77:72). Tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai.

Tiesa, iki mačo pabaigos likus 23 sekundėms turkų pranašumas buvo vos 2 taškai (84:82) ir D. Gailius galėjo savo ekipą išvesti į priekį, tačiau jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė. Tada jau teko stabdyti laiką pražangomis, o varžovai neklydo. Pralaimėta - 83:90.

Rezultatas:

„Neptūnas“ (1/5) - „Pinar Karsiyaka“ (6/0) - 83:90 (24:22, 16:22, 23:20, 20:26).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 23 (5 atk kam., 4 rez. perdav., 4/7 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai), Simas Galdikas 13 (9 atk. kam., 5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Martynas Mažeika (5 rez. perdav., 5/10 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/2 baudos) ir Donatas Zavackas (6 atk. kam., 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos) po 11, Vytautas Šarakauskas 9 (4 atk. kam., 3/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), Valdas Vasylius 7, Mustafa Adeenas Shakuras 6, Mindaugas Girdžiūnas 3, Justas Sinica (08:36 min., 0/2 tritaškiai) ir Arnas Butkevičius 0 (06:39, 0/2 dvitaškiai) taškų nesurinko, o Keithas Benssonas nežaidė.

„Pinar Karsiyaka“: Juanas Palaciosas 19 (8 atk. kam., 8/16 dvitaškiai, 3/3 baudos), Jonas Diebleris 12 (3 rez. perdav., 2/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Kenny Gabrielis 11 (4 atk. kam.), 0/2 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Bobby Dixonas (6 atk. kam., 4 rez. perdav.) ir Cemalis Nagla (4 atk. kam., 4/5 dvitaškiai, 2/4 baudos) po 10, Erkanas Veyseloglu 8, Barisas Heršekas ir Yunus Sonsirma po 7, D. J. Strawberry 6, Inancas Kocas (07:07 min.) ir Soneras Senturkas (06:22) po 0 taškų.