VTB lygoje Rusijos komanda per aštuonerias rungtynes iškovojo 4 pergales, kai klaipėčiai per tiek pat rungtynių pasiekė vieną pergalę.

"Triumf" komandos branduolį sudaro pajėgūs užsieniečiai amerikiečiai T. McKee, T. Mitchell, kanadietis K. Landry ir Izraelio krepšininkas I. Naimy. Jiems sėkmingai talkina jaunieji Rusijos talentai S. Karasiovas ir J.Valijevas. Sėkmingiau rusai žaidžia Europos taurės varžybose, kur jie pirmauja grupėje. Šiose varžybose "Triumf" du kartus įveikė mums gerai pažįstamą Rygos VEF komandą.

Nepaisant galingų ir žinomų žaidėjų autoriteto, Kazio Maksvyčio auklėtiniai kontroliavo žaidimą nuo pat dvikovos pradžios. Iki susitikimo pabaigos likus 4 minutėms "Neptūnas" pirmavo dviženkle persvara - 76:66 ir jau atrodė, kad pergalė klaipėdiečių rankose.

Visgi, patyrę Rusijos ekipos žaidėjai kilo į lemiamą šturmą ir iki susitikimo pabaigos likus 51 sekundei išlygino rezultatą – 78:78.

Vėliau abi komandos pasikeitė po vieną taiklų metimą.

Kitoje atakoje neptūniečiai prasižengė, o Rusijos komandos žaidėjas Tywainas McKee pataikė vieną iš dviejų baudos metimų ir išvedė savo komandą į priekį – 81:80.

Uotsamiesčio krepšininkai dar turėjo 23 sekundes pakeisti rungtynių baigtį, tačiau prabėgus vos 8 sekundėms Rashaunas Broadusas pažeidė vidurio linijos taisyklę. Tuomet jau teko stabdyti laiką ir prasižengti. Visgi, "Triumf" žaidėjas Sergejus Karasiovas šaltakraujiškai sumetė abu baudos metimus - 83:80.

"Neptūnas" dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau kapitono Martyno Mažeikos tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Liubercų "Triumf" - Klaipėdos "Neptūnas" - 83:80 (15:26, 21:18, 18:23, 29:13).

„Triumf“: S. Karasiovas - 25 tšk., T. McKee - 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyle‘as Landry - 14 (8 atk. kam.).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika - 16, Davidas McClure‘as - 13, Deividas Gailius (9 atk. kam.) ir Vytautas Šarakauskas (10 atk. kam.) - po 10, Marius Runkauskas - 9 tšk.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)