Po šio pralaimėjimo klaipėdiečiai išliko priešpaskutinėje - devintoje - grupės pozicijoje, o rusai pavijo Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF, kuri įsitaisiusi trečioje vietoje.

Rungtynių eiga

Pirmasis kėlinys "Neptūnui" neprasidėjo itin sėkmingai. Vos per keletą minučių rusai įgijo 6 taškų persvarą - 8:2. Visgi klaipėdiečiai atsitiesė ir į tai atsakė savo spurtu 10:0 - 12:8. Tiesa, persvaros išlaikyti Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepavyko ir pasibaigus kėliniui jie buvo besivijančiųjų vaidmenyje - 20:26.

Antrojo kėlinio metu "Lokomotiv-Kuban" krepšininkai ir toliau nesustojo bei didino savo pranašumą. Galiausiai jis buvo šiek tiek aptirpdytas, nors "Neptūnas" ir toliau buvo priverstas vytis savo varžovus - 44:53.

Rusijos ekipa trečiajame kėlinyje be didesnių problemų ir vėl susigrąžino anksčiau turėtą pranašumą (71:55). Būtent 16 taškų ekipos ir skyrė po pirmųjų trisdešimties rungtynių minučių - 73:57.

Iki beveik ketvirtojo kėlinio vidurio žaidimas vyko pagal tą patį scenarijų. Tuomet iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai, kurie žingsnis po žingsnio pradėjo mažinti savo atsilikimą ir likus žaisti beveik keturioms minutėms atsiliko 12 taškų skirtumu - 70:82). Tačiau tada "Lokomotiv-Kuban" susiėmė ir varžovų pernelyg neprisileido. "Neptūnas" patyrė šeštajį pralaimėjimą - 83:95.

"Lokomotiv-Kuban" ekipoje rungtyniauja du lietuviai - Simas Jasaitis ir Mantas Kalnietis.

Pirmasis per 23 minutes pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškiai,, 2/6 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius prasižengė.

Tuo tarpu M. Kalnietis dėl traumos vis dar nerungtyniavo.

"Neptūnas": Deividas Gailius 19, Martynas Mažeika 14, Vytautas Šarakauskas ir Marius Runkauskas po 10, Rashaunas Broadusas 8, Laurynas Mikalauskas ir Davidas McClure'as po 7 taškus.

"Lokomotiv-Kuban": Derrickas Brownas 22, Nicholasas Calathesas 21, Jimmy Baronas 11, Simas Jasaitis 10, Aleksas Maričius 8 taškai (10 atk. kam.).

9.Klaipėdos "Neptūnas"71614
10.Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)7070

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)