Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidęs Lukas Uleckas pelnė 20 taškų (2/2 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 1/2 bauda), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei surinko 31 naudingumo balą.

Šeimininkai mačo eigą kontroliavo didžiąją rungtynių dalį, bet galutinai savo pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje.

Vitalijus Kozys realizavo baudų metimus, Erikas Venskus įkrovė iš viršaus, o L. Uleckas bei V. Kozys pridėjo po dar vieną taiklų metimą ir šeimininkai ketvirčio viduryje įgijo užtikrintą persvarą – 79:65.

10 taškų per ketvirtąjį kėlinį pelnė jonaviškiai rimčiau pasipriešinti per likusį laiką nebesugebėjo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas 20, Erikas Venskus 18 (8/14 dvitaškiai), Kerras Kriisa 9 taškai.

„Sintek-Jonava“: Jalenas Bradley 18, Ernestas Serkevičius 13 (3/4 dvit.), Augustinas Jankaitis ir Grantas Vasiliauskas po 10 taškų.