Trečio kėlinio viduryje „Barcelonai“ buvo pavykę atitrūkti 47:38, bet tada svečiai iš Katalonijos pralaimėjo atkarpą 0:10, o OLY išsiveržė į priekį 48:47.

Prieš lemiamą ketvirtį „Barcelona“ atsiliko 48:51. Atkaklioje kovoje ir puikioje „Olympiakos“ sirgalių kurtoje atmosferoje komandos žaidė taškas į tašką.

Likus 3 min. švieslentė fiksavo lygų rezultatą 60:60. Shaquielle McKisssicas dėjimu išvedė „Olympiakos“ į priekį 62:60. Šarūnas Jasikevičius prašė minutės pertraukėlės.

Thomo Walkupo tritaškis artino šeimininkus pergalės link (67:63). „Barcelonos“ atakos metu Kyle Kuricius prametė tritaškį, o Kostas Papanikolaou dvitaškiu likus 1 min. didino „Olympiakos“ pranašumą (69:63).

Sertačas Šanli tritaškiu gaivino „Barcelonos“ viltis (69:66), o žaisti buvo likę 32 sek. Tačiau paskutines sekundes tiksliai sužaidę šeimininkai laimėjo 73:66 bei įsirašė 19-ą pergalę.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 20, Saša Vezenkovas 13, Tyleris Dorsey 9, Hassanas Martinas 8, Livio Jeanas-Charlesas 7 taškai.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 13 (4/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Nickas Calathes 7 (5 rez. perd.).

Kitos rungtynės:

„Anadolu Efes“ – Berlyno ALBA 87:77 (16:24, 20:15, 26:18, 25:20)

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28 (8 rez. perd., 36 naud. bal.), Elijah Bryantas 14, Adrienas Moermanas 13 taškų.

ALBA: Oscar da Silva 20, Maodo Lo 15, Johannes Thiemann 11 taškų.

Miuncheno „Bayern“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 82:57 (15:18, 27:15, 21:10, 19:14)

„Bayern“: Augustine'as Rubitas 22, Deshaunas Thomas 16, Ognjenas Jaramaz 12 taškų.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 12, Luka Mitrovič 11, Ognjenas Dobričius ir Ognjenas Kuzmičius po 8 taškus.

Pergalę iškovojęs bavarų klubas antrus metus iš eilės užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Jau aiškios visos komandos, kurios tęs kovą dėl vietos finalo ketverte.

Pozicijas Top-8 užsitikrino: „Barca“, OLY, „Real“, „Milano“, Anadolu Efes“, „Maccabi“, „Monaco“ ir „Bayern“.