„Pacers“ žaidė be savo dviejų lyderių – Malcolmas Brogdonas gydosi dešinės kojos Achilo sausgyslės traumą, Domantas Sabonis nepadėjo komandai dėl dešinės blauzdos traumos.

Kol kas nėra aišku, kokio rimtumo Sabonio trauma ir kiek laiko lietuvis praleis be krepšinio.

Po trijų kėlinių „Rockets“ pirmavo 94:91, tačiau lemiamą kėlinį „Pacers“ pradėjo 10:2 ir atgal nebesižvalgė.

Į pergalę Indianapolio klubą vedė aukštaūgis Mylesas Turneris, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių, jam sėkmingai talkino Caris LeVertas – 24 taškai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių, ją laimėjo net 47:28.

„Tai kovingumo statistika. Šie vaikinai labai gerai sureagavo, kuomet mums padėti negalėjo mūsų geriausi krepšininkai. Tai buvo rungtynės, kurių mums labai reikėjo“, – po pergalės kalbėjo „Pacers“ strategas Rickas Carlisle.

Ekipai dėl traumų taip pat negalėjo padėti T.J. McConnellas ir T.J. Warrenas.

„Pacers“: Mylesas Turneris 32, Caris LeVertas 24, Chris Duarte 18, Jeremy Lamb 16 taškų.

„Rockets“: Cristian Wood 22, Jalen Green 20, Jaesean Tate 18, Eric Gordon 15 taškų.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais gruodžio 27 dieną.