„Neptūnas“ jau mačo pradžioje smogė šeimininkams žemiau juostos – sužaidus 3 min. „Neptūnas“ pirmavo 10:1.

Svečiai pranašumą išsaugojo ir įpusėjus ketvirčiui – 16:6. Tačiau per paskutines tris minutes „Pieno žvaigždėms“ pavyko skirtumą sumažinti ir po pirmo ketvirčio turėjo 4 taškų deficitą – 17:21.

Antrame kėlinyje „Neptūnas“ neleido „Pieno žvaigždėms“ dar labiau sumažinti skirtumą, visą ketvirtį išlaikė 4-10 taškų pranašumą. Po pirmosios mačo dalies uostamiesčio ekipa pirmavo 48:40.

Po pertraukos „Pieno žvaigždės“ atsiliko dviženkliu skirtumu, tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir išlygino rezultatą – 61:61.

Viačeslavo Bobrovo dvitaškis pirmąkart „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį 63:61. Tačiau Renaldo Seibučio tritaškis minimalų pranašumą suteikė „Neptūnui“ (64:63).

Po trečio kėlinio švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 68:68. Lemiamas ketvirtis žadėjo maksimalią intrigą šiame mače.

Jahennsas Manigatas pelnė 6 taškus iš eilės, o sėkmingą atkarpą pratęsė V. Bobrovas, po kurio dėjimo „Pieno žvaigždės“ pirmavo 76:68.

„Neptūno“ nesėkmingą kėlinio pradžią nutraukė Vytauto Šulskio tritaškis (76:71).

4-i taškai ekipas skyrė likus 2:30 min. Kanadietis J. Manigatas pelnė du taškus su pražanga ir šeimininkai atitrūko 88:81. šaltakraujiška V. Šulskio rankelė nedrebėjo – jo tritaškis vėl sumažino svečių deficitą (88:84).

Puolime „Pieno žvaigždės“ prarado kamuolį, bet R. Seibutis prametė tritaškį. Kitoje atakoje J. Manigatas pridėjo sudėtingą dvitaškį (90:84). Bet Brandonas Fieldsas pataikė fantastišką tritaškį – likus minutei ekipas skyrė trys taškai (90:87).

Komandos apsikeitė klaidomis, o likus 2 sekundėms „Neptūnas“ buvo siunčiamas prie baudų metimų linijos, kad nebūtų išmestas tritaškis. Mindaugas Kačinas prametė abi baudas ir pergalę 92:87 (17:21, 23:27, 28:20, 24:19) iškovojo „Pieno žvaigždės“.

Serijoje iki 3 pergalių – lygybė 1-1.

„Pieno žvaigždės“: Jehennsas-Ley Manigatas 22, Trevoras Hughesas 16, Viačeslavas Bobrovas 15, Tomas Lekūnas 12, Martynas Varnas 10 taškų.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 25, Renaldas Seibutis 18, Vytautas Šulskis 12 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Klaipėdoje.