„Žalgiris“ pirmame kėlinyje strigo puolime ir nespindėjo gynyboje, o po 10-ies minučių svečiai iš Bolonijos pirmavo 24:16.

Šeimininkai neretai neišnaudodavo idealių progų pasižymėti, tačiau „Žalgirį“ gelbėjo pavyzdinga gynyba, leidusi Kauno ekipai išlikti arti varžovų.

Likus 2 min. „Virtus“ dar pirmavo 65:60 ir turėjo galimybę padidinti pranašumą, tačiau Semi Ojeleye prametė iš toli, o Ignas Brazdeikis pataikė dvitaškį (62:65).

Danielis Hackettas sužingsniavo, bet iš toli prašovė Edgaras Ulanovas. Vėl „Žalgirį“ gelbėjo pavyzdinė gynyba, o atakoje iki minimumo skirtumą mažino Keenanas Evansas (64:65).

Lemiamu metu „Virtus“ vėl strigo šeimininkų gynybos gniaužtuose, tolimas ir neparuoštas veterano Milošo Teodosičiaus metimas likus 22 sek. nė nelietė lanko.

Po K. Maksvyčio minutės pertraukėlės iniciatyvos nepabijojo „Žalgirio“ gelbėtoju tapęs I. Brazeikis, pataikęs nelengvą dvitaškį dešine ranka. Tai likus 13 sek. leido „Žalgiriui“ išsiveržti į priekį (66:65).

Čia jau po Sergio Scariolos minutės pertraukėlės vėl kamuolys atsidūrė M. Teodosičiaus rankose, tačiau 35-erių gynėjas likus 8 sek. suklydo. I. Brazdeikį varžovai siuntė prie baudų metimo linijos, Eurolygos naujokui ranka nesudrebėjo – 68:65.

Ignas Brazdeikis

Po dar vienos svečių pertraukėlės „Virtus“ puolime nesugebėjo užpulti, kamuolį pametė M. Teodosičius ir po kelių akimirkų į viršų kilo žalgiriečių rankos – pergalė 68:65.

„Žalgiris“: Ignas Brazdeikis 14 (5/8 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud., 6 atkov.k., 5 rez. p., 18 n.b.), Rolandas Šmitas 13, Keenanas Evansas 9, Kevarrius Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 6 taškus.

„Virtus“: Kyle'as Weemsas 15, Jordanas Mickey ir Mam Jaiteh po 9, Semi Ojeleye 8, Milošas Teodosičius ir Iffe Lundbergas po 7 taškus.

Statistika

Ketvirtadienį žalgiriečių laukia Šarūno Jasikevičiaus ir „Barcelonos“ testas.

Sergio Scariolo auklėtiniai pirmame ture 66:83 neprilygo „Monaco“ komandai, antrose rungtynėse 66:63 palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus.