Chuso Mateo auklėtiniai 97:78 (24:14, 20:22, 28:26, 25:16) pranoko katalonus.

Serijoje iki trijų pergalių karališkasis klubas priekyje 1:0. Antrosios pusfinalio rungtynės įvyks penktadienį, taip pat Madride.

Rungtynių nugalėtojas atrodė aiškus jau trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet po spurto 15:2 šeimininkai susikrovė rekordinę 23 taškų persvarą (61:38).

Visgi „Barcelonos“ ekipai pavyko atsitiesti ir dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios sušvelnino deficitą iki 10 taškų (72:62).

Katalonai priartėjo iki vienženklio skirtumo (64:72), bet dar viena stipri karališkojo klubo atkarpa galutinai nubloškė svečius iš Barselonos (87:71).

Rokas Jokubaitis rungtyniavo 4 minutes, per kurias atliko 1 klaidą ir baigė rungtynes su -1 naudingumo balu.

Rezultatyviausiai „Barcos“ gretose rungtyniavo Nicolasas Laprovittola pelnęs 13 taškų, Willy Hernangomezas surinko 12, Ricky Rubio (8 tšk.) išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų.

„Real“ į pergalę vedė Facundo Campazzo (10 rez. p., 31 naud. b.) pelnęs 20 taškų ir Walteris Tavaresas (15 atk. k., 35 naud. b.) surinkęs 18.