„76ers“ namie 126:121 (36:38, 42:40, 21:26, 27:17) įveikė čempionės titulą ginančią Denverio „Nuggets“ (28-14).

Praėjusių dviejų sezonų MVP mūšyje kiek ryškesnis buvęs J. Embiidas pelnė 41 tašką (10/16 dvit., 3/6 trit., 12/15 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

N. Jokičiaus sąskaitoje – 25 taškai (11/18 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), 19 atkovotų kamuolių ir trys rezultatyvūs perdavimai.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui komandas skyrė du taškai, bet tada darbo ėmėsi J. Embiidas. Centras pelnė du taškus su pražanga, netrukus pridėjo tritaškį ir tolimą dvitaškį, taip nutolindamas šeimininkus per dviženklį atstumą 123:113. Šią individualią 8 taškų be atsako atkarpą „76ers“ lyderis surengė vos per minutę.

Nors dar buvo likę žaisti daugiau nei tris minutes, bet „Nuggets“ jau nesugebėjo grįžti į kovą dėl pergalės.

„76ers“: Joelis Embiidas 41 (10 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 25 (9 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 24, Kelly Oubre Jr. 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (19 atk. kam.), Michaelas Porteris Jr. 20, Jamalas Murray 17 (10 rez. perd.), Aaronas Gordonas 16.

Kitame susitikime Los Andželo „Clippers“ (26-14) namuose 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (27-13).

Tai buvo 9-oji „Clippers“ pergalė per paskutines 11 rungtynių. Į šią vedė P.George’as, pagerinęs asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą ir pelnęs 38 taškus (9/12 dvit., 6/12 trit., 2/4 baud.). Vien per ketvirtą kėlinį puolėjas surinko 18 taškų.

Trečiame kėlinyje „Thunder“ atsiliko 13 taškų, bet spurtavo ir likus žaisti tris minutes išsiveržė į priekį 115:114. Vis tik tada darbo ėmėsi P. George’as.

Jis pelnė du taškus su pražanga, pataikė du tritaškius, o tašką padėjo perėmęs kamuolį ir įkrovęs iš viršaus.

„Clippers“: Paulas George’as 38 (6/12 trit.), Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas (8 rez. perd.) po 16, Masonas Plumlee 14, Russellas Westbrookas 11.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 25, Luguenzas Dortas ir Shai Gilgeousas-Alexanderis po 19, Isaiah Joe 15.