Buvusių „karališkojo klubo“ auklėtinių Luka Dončičiaus ir Willy Hernangomezo akivaizdoje galingai mačą pradėjęs „Real“ sparčiai susikrovė apčiuopiamą pranašumą.

Po pirmo ketvirčio šeimininkai pirmavo 21:8.

Tik klaidos Madrido krepšininkams po pirmosios mačo pusės neleido pirmauti solidesne persvara, gynybą pagerinusi PAO kiek sumažino skirtumą – 35:26.

Dešimt iš žaidimo pramestų metimų ir vos viena taikli bauda – tokie skaičiai „puošė“ ne ko kito, o vieno geriausių Eurolygos gynėjų Nicko Calatheso statistiką, PAO simbolis trečio kėlinio pabaigoje akivaizdžiai susinervinęs sėdo ant atsarginių suolo.

Jo atstovaujama ekipa po ilgosios pertraukos nerodė jokių atsigavimo ženklų ir „Real“ sirgaliai turėjo aibę progų traukti pergalės dainas.

„Real“ besibaigiant trečiam kėliniui pirmavo 59:38. Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai galėjo mėgautis solidžia persvara (61:41).

Paskutiniame ketvirtyje „Real“ nesuteikė didesnių vilčių varžovams ir iškovojo pergalę 78:63 (21:8, 14:18, 26:15, 17:22).

Naudingiausiai „Real“ gretose žaidė gynėjas Facundo Campazzo, kuris pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.) bei surinko 26 naudingumo balus.

Lukas Lekavičius rungtyniavo 13 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, padarė 3 klaidas, mačo pabaigoje blokavo Jaycee Carrollo metimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Šiame mače teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

„Panathinaikos“ prastai pataikė tiek dvitaškius (15/41, 36,6 proc. – prieš 17/31, 54,8 proc.), tiek tritaškius (7/20, 35 proc. – prieš 13/27, 48,1 proc.).

Šeimininkai laimėjo kovą „po lenta“ – 35 – 29, kiek rečiau klydo (14 prieš 17 PAO klaidų), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22 – 15).

„Real“: Facundo Campazzo 13 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jeffery Tayloras 11, Anthony Randolphas ir Gustavo Ayonas po 10, Klemenas Prepeličius 9.

„Panathinaikos“: Deshaunas Thomasas 13, Seanas Kilpatrickas 10, Ioannis Papapetrou 9, Mattas Lojeski ir Jamesas Gistas po 7, (...), Nickas Calathesas 1 taškas (0/9 dvit, 0/2 trit., 1/2 baud., 7 rez. perd., 4 perimti kam., 3 klaidos).

Trečiasis mačas Atėnuose – antradienį, balandžio 23 d.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)