Per pirmo ketvirčio pirmą pusę „Bayern“ užsidirbo dvi nesportines pražangas, o užsivedę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai pabėgo net 17:5.

Tempo nemažinusi „Chimki“ pirmą kėlinį laimėjo net 28:10.

Antrą ketvirtį atkarpa 8:0 pradėjusi „Bayern“ skirtumą sumažino iki 10-ies taškų (28:18). Po tragiško pirmo ketvirčio atsigavę svečiai likus mažiau nei 2 min. iki ilgosios pertraukos beveik pavijo šeimininkus (38:34).

Antrą ketvirtį 12:25 pralaimėję R. Kurtinaičio auklėtiniai prieš antrą mačo pusę tebepirmavo 40:35.

Danilo Barthelis pataikė 7-ą komandos tritaškį (iš 14-os), Maodo Lo apvogė Stefaną Markovičių, tolimą metimą pridėjo Vladimiras Lučičius ir Nihadas Dedovičius ir R. Kurtinaitis po pertraukos buvo priverstas prašyti jau antrosios pertraukėlės – į gilią duobę patekusi „Chimki“ atsiliko 46:51.

Prieš lemiamą kėlinį „Chimki“ atsiliko 50:56. Ketvirtis prasidėjo V. Lučičiaus dviem dvitaškiais – 50:60.

Pasitikėjimą praradę R. Kurtinaičio auklėtiniai nebesugebėjo sustabdyti „Bayern“ ekipos ir jai nusileido 60:71 (28:10, 12:25, 10:21, 10:15).

„Chimki“ per visą mačą pataikė tik 3 tritaškius iš 20 (15 proc.), tuo metu „Bayern“ pataikė beveik pusę tolimų metimų – 10/21 (48 proc.).

„Chimki“ (7-13): Jordanas Mickey ir Malcolmas Thomas po 13, Andrejus Zubkovas 8 taškai.

„Bayern“ (10-10): Derrickas Williamsas 20, Vladimiras Lučičius 15, Nihadas Dedovičius 10 taškų.

***

„Chimki“ vis dar vertėsi be traumuotų Aleksejaus Švedo bei Anthony Gillo.

Beje, šis mačas R. Kurtinaičiui buvo 300-asis vadovaujant „Chimki“ klubui.

Pirmame rate Miunchene „Bayern“ šventė pergalę 72:65.

Eurolygoje abi komandos susitiko ketvirtą kartą ir visus kartus pergalę iškovojo Vokietijos klubas.

2011-2016 metais prie šio Rusijos klubo vairo stovėjęs ir tris titulus tuo metu laimėjęs R. Kurtinaitis pirmadienį pakeitė Georgiosą Bartzoką. R. Kurtinaičio sutartis galioja iki šio sezono pabaigos su galimybe pratęsti ją.

Kitą savaitę Chimkų klubas Eurolygos rungtynėse namuose sausio 31 d. priims Kauno „Žalgirį“, kuris ketvirtadienį nusileido Milano „Armani Olimpia“ ekipai.

Kitos Eurolygos rungtynės

Stambulo „Daruššafaka“ (3-17) – Vitorijos „Baskonia“ (9-11) 80:75 (21:29, 24:18, 18:14, 17:14)

„Daruššafaka“: Toney Douglas 21, Michael Eric 18, Žanis Peiners 8, Stanton Kidd ir Muhammed Baygul po 8 taškus.

„Baskonia“: Mattas Janningas 18, Johannes Voigtmann 14, Darrunas Hilliardas ir Shavonas Shieldsas po 9 taškus.

Podgoricos „Budučnost“ (6-14) – „Grand Canaria“ (6-14) 75:70 (27:24, 9:14, 25:19, 14:13)

„Budučnost“: Norris Cole 20, Goga Bitadze 16, Edwinas Jacksonas ir Earlas Clarkas po 10 taškų.

Grand Canaria“: Siim-Sander Vene 16, Anzejs Pasecniks ir Xavier Rabaseda po 12, Albert Oliver 8 taškai.

Eurolygos rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmestų, praleistų taškų santykis):