Pirmoje rungtynių pusėje vyravo apylygė kova, abiems ekipoms keičiantis pirmaujančių role. Visgi, prieš ilgosios pertraukos pasitarimą kiek pakilesnės nuotaikos aikštelę paliko dzūkai – 45:43. Trečiojo kėlinio antroje pusėje alytiškiams pagaliau buvo pavykę pakreipti reikalus sau naudinga linkme – po spurto 14:3 jie turėjo rekordinę 13 taškų pranašumą – 62:49.

Latvijos vicečempionai neketino lengvai sudėti ginklų bei lemiamo ketvirčio viduryje vėl tenkinosi lyderių pozicija – 66:65. Tačiau dzūkai po šio šalto dušo nepalūžo bei sėkmingiau sužaidę lemiamą rungtynių atkarpą įsirašė jau ketvirtąją pergalę iš eilės pasiruošimo etape.

12 taškų nugalėtojams pelnė Vilmantas Dilys (2/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškis, 5/10 baudos, 4 klaidos, -3 naud. balai), po 10 pridėjo Giedrius Gustas ir Ronnie Mossas.

Tarptautinio krepšinio turnyro kovos Alytaus arenoje tęsis ir pirmadienį: 16.45 val. Panevėžio „Lietkabelis“ susigrums su Južno „Chimik“ (Ukraina), o 19.30 val. Gdynės „Asseco“ stos į dvikovą su Rygos VEF.

„Dzūkija“ antradienį 16.45 val. susitiks su Gdynės „Asseco“ iš Lenkijos.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!