Pirmose rungtynėse prireikė net dviejų pratęsimų, kol galiausiai Tel Avivo „Maccabi“ 112:109 (13:20, 31:23, 19:19, 21:22; 11:11; 17:14) įveikė Belgrado „Crveną zvezdą“.

Pastarosios gretose vienas rezultatyviausių buvo net 39 minutes ant parketo praleidęs Rokas Giedraitis. Lietuvis sumetė 22 taškus (4/5 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 2/3 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Svaresnį indėlį į Adrijos lygos vicečempionų puolimą įnešė tik po 23 taškus sukaupę Luka Mitrovičius ir Nemanja Nedovičius (5/10 tritaškiai).

Beje, baigiantis ketvirtam kėliniui ir rezultatui esant lygiam (84:84) R. Giedraitis savo rankose turėjo progą saviškiams išplėšti pergalę, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojams Bonzie Colsonas surinko 18, Romanas Sorkinas – 17, o Wade'as Baldwinas – 15 taškų.

Antrame penktadienio mače Kauno „Žalgiris“ 72:75 nusileido Pirėjo „Olympiakos“.

Šeštadienį žalgiriečiai susigrums su „Crvena zvezda“, o OLY – su „Maccabi“.

Naujojo Eurolygos sezono pradžia – spalio 5 dieną.