Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį taškų pranašumą (20:9), o po kėlinio komandas skyrė jau 16 taškų (33:17).

Antrajame rungtynių ketvirtyje Prienų ekipos problemos gynyboje nesibaigė ir „Žalgirio“ pranašumas pasiekė 20 taškų ribą (41:21). Kėlinio pabaigoje „CBet“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 12 taškų (49:37), tačiau tikslūs Mariaus Grigonio ir Karolio Lukošiūno tolimi metimai leido kauniečiams pirmąją rungtynių dalį baigti pirmaujant 19 taškų persvara (60:41).

Antrojoje rungtynių dalyje Manto Šerniaus auklėtinių bandymai sumažinti atsilikimą buvo nesėkmingi ir „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 101:81

M. Grigonio sąskaitoje – 26 taškai, o sezono asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs gynėjas nė karto neprametė: 5 dvitaškiai iš 5-ių, 5 tritaškiai (5/5) ir baudos metimas (1/1).

Jam puikiai talkino Artūras Milaknis, kuris pridėjo 17.

„CBet“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Martynas Pacevičius, pelnęs 15 taškų.

„Žalgiris“: Marius Grigonis (5/5 dvitašk., 5/5 tritašk.) 26, Artūras Milaknis 17, Nigelas Hayesas 10.

„CBet“: Martynas Pacevičius (7 atk. kam.) 15, Emmanuelis Lecomte'as (8 rez. perd.) 14, Mindaugas Sušinskas 13, Einaras Tubutis (6 atk. kam.) 11.

Šios dvikovos baigtis nebeturėjo įtakos galutinei turnyro lentelei. Atkrintamąsias Prienų komanda pasitinka užėmusi 5-ą poziciją, „Žalgiris“ pirmą vietą užsitikrino balandžio pabaigoje.

Šiame sezone visose tarpusavio dvikovose pergales (96:72, 103:100, 90:62) iškovojo čempionų titulą ginantis Kauno klubas.

Ketvirtfinalių serijos iki dviejų pergalių startuos trečiadienį ir ketvirtadienį.

Nuo pusfinalių etapo komandos kovos iki trijų pergalių.