Primename, kad pirmoji šių komandų akistata baigėsi prieniškių pergale 79:76.

Keturios pergalės leidžia „Neptūnui“ užsitikrinti vietą kitame etape, tuo metu „Labas GAS“ lauks svarbi akistata su Jonavos „CBet“ (2/3). Nors šiuo metu viena pergale daugiau turi prieniškiai, pirmą tarpusavio mačą buvo laimėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai (85:81). Antroji Prienų ir Jonavos ekipų akistata vyks lapkričio 3 d.

Pabėgti nuo šeimininkų klaipėdiečiams pavyko po ilgosios pertraukos. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė jau 14 taškų (64:50), o šio skirtumo panaikinti Mariaus Leonavičiaus auklėtiniams nepavyko.

Jau tradiciškai rezultatyviausias žaidėjas nugalėtojų gretose buvo Deividas Gailius – jo sąskaitoje 16 taškų. Žygimantas Janavičius, nors pelnė tik 8 taškus, tačiau atliko net 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų. Jis – efektyviausias „Neptūno“ žaidėjas.

„Labas GAS“ klube labiausiai išsiskyrė legionieriai – J.Kljajičius (21 tšk., 6 atk. kam., 5 kld., 4 rez. perd.) bei Juwanas Durhamas (16 tšk., 8 atk. kam.).

Prienų komandai nepadėjo Rapolas Ivanauskas, o „Neptūnui“ – Martynas Mažeika.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld., 21 n.b.), Juwanas Durhamas 16 (8 atk. kam.), Erikas Venskus 10, Ignas Sargiūnas 9, Isaiah Umipigas ir Giedrius Stankevičius (0/4 trit.) – po 4.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16 (3/4 trit.), Edgaras Želionis 11, Julius Jucikas, Isaacas Bontonas ir Benas Griciūnas (5 atk. kam.) – po 10, Matas Vaitkus ir Žygimantas Janavičius (9 rez. perd.) – po 8.