Antrasis susitikimas vyks taip pat Bostone gegužės 24-ąją.

Šeimininkai dvikovą pradėjo spurtu 12:0, tačiau po šalto dušo „Pacers“ varžovus pavijo dar pirmo ketvirčio pabaigoje (34:31).

Antrame kėlinyje „Celtics“ turėjo dviženklę persvarą (47:37), tačiau į bet kokius varžovų bandymus atitrūkti „Pacers“ turėjo savo atsaką, o prieš pat pertrauką išlygino rezultatą (64:64).

Po ilgosios pertraukos „Celtics“ vėl susikrovė dviženklę persvarą (90:77, 92:79), tačiau „Pacers“ atsakė atkarpa 14:2 ir prieš pat lemiamą ketvirtį turėjo 1 taško deficitą (93:94).

Ketvirto kėlinio pabaigoje arčiau pergalės buvo svečiai iš Indianapolio, kurie po Andrew Nembhardo metimo likus 46 sek. pirmavo 117:114. Rezultatą likus 6 sek. tritaškiu išlygino Jaylenas Brownas, o paskutinis Tyrese Haliburtono tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Jis tolimu metimu pradėjo pratęsimą (120:117), vėliau jo taškai leido svečiams pirmauti (123:121).

Likus 42 sek. Jaysono Tatumo tritaškis suteikė šeimininkams 4 pranašumą (127:123), o „Pacers“ gretose kamuolį prarado Pascalis Siakamas.

Derrickas White’as dvitaškiu didino „Celtics“ persvarą (129:123), o per likusias 25 sek. svečiai stebuklo nesukūrė: Bostono ekipos pergalę baudų metimais įtvirtino Jrue Holiday ir J. Tatumas.

„Celtics“ puolimas laikėsi ant J. Tatumo, Jrue Holiday ir J. Browno pečių: ši trijulė iš viso pelnė net 90 komandos taškų.

„Pacers“ kiek tiksliau atakavo iš žaidimo (53,5 % – 47,5 % „Celtics“), nežymiai laimėjo kovą po krepšiais (44 – 43), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (38 – 30), bet suklydo net 21 kartą (21 – 14).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 36, Jrue Holiday 28, Jaylenas Brownas 26, Alas Horfordas ir Derrickas White’as po 15 taškų.

„Pacers“: Tyrese Haliburtonas 25, Pascalis Siakamas 24, Mylesas Turneris 23, Aaronas Nesmithas 14, Andrew Nembhardas 12.

„Celtics“ ekipai nepadėjo traumą besigydantis latvis Kristapas Porzingis.

Vakaruose trečiadienį naktį finalo seriją pradės Minesotos „Timberwolves“ ir Dalaso „Mavericks“.