Belgrado ekipa sausakimšoje Paryžiaus arenoje 80:77 (17:18, 18:25, 23:15, 22:19) įveikė Paryžiaus „Paris Basketball“ (0/1).

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Trečio kėlinio viduryje Paryžiaus ekipa pirmavo 53:40, bet tada „Crvena Zvezda“ pelnė 11 taškų be atsako ir sugrįžo į kovą.

Pradėjus tiksėti paskutinei minute svečiai turėjo trijų taškų pranašumą (77:74) – abi komandos klydo, o likus žaisti 13 sekundžių pražangą išprovokavęs Nadiras Hifi pataikė tik vieną baudos metimą ir šeimininkų atsilikimą sumažino tik tašku – 75:77.

Kitoje aikštės pusėje Codi Milleris-McIntyre’as taip pat atsakė tik viena tikslia bauda, o N. Hifi jau neklydo, taip sumažindamas atsilikimą iki minimalaus. Galiausiai „Crvena Zvezda“ pergalę įtvirtino Isaiahas Canaanas, kurio ranka nedrebėjo.

Nugalėtojams Nemanja Nedovičius pelnė 21 tašką, I. Canaanas pridėjo 14. Eurolygos debiutantų gretose spindėjo TJ Shortas su 16 taškų ir 21 naudingumo balu. Buvęs žalgirietis Kevarriusas Hayesas pelnė 10 taškų ir sugriebė 5 kamuolius.

Kitame susitikime Stambulo „Anadolu Efes“ (1/0) išvykoje 76:67 (15:21, 21:15, 15:16, 25:15) įveikė Bolonijos „Virtus“ (0/1). Šioms rungtynėms teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

Turkijos klubą į pergalę vedė Danas Oturu su 14 taškų ir 9 sugriebtais kamuoliais, Elijahas Bryantas pridėjo 12, Shane’as Larkinas – 11. Buvęs Kauno „Žalgirio“ narys Rolandas Šmitas aikštę paliko su 6 taškais ir 3 sugriebtais kamuoliais per 20 minučių.

Italijos komandoje ryškiausias buvo Isaia Cordinier – 16 taškų, Tornikė Šengelija pridėjo 12.