Antrame ketvirtyje, kurį laimėjo net 36:13, į priekį šovę šeimininkai iki pat rungtynių pabaigos pirmavo dviženkle persvara. Ketvirto kėlinio pabaigoje „Monaco“ turėjo daugiau nei 20-ies taškų pranašumą (90:69).

Rungtynių pabaigoje intriga liko tik dėl taškų skirtumo: „Fenerbahče“ siekė sumažinti savo deficitą bent iki 10-ies ar mažiau taškų, nes pirmą mačą laimėjo būtent 10-ies taškų pranašumu.

Tad per paskutinę minutę abu strategai stabdė žaidimą ir prašė pertraukėlių, visgi, „Monaco“ pasiekė revanšą 14-os taškų skirtumu.

Donatas Motiejūnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių: per 24 min. pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Tradiciškai po rungtynių Eurolygos reporteriai kalbina naudingiausius žaidėjus ir trenerius.

Prie mikrofono kviestas D. Motiejūnas taip ir nepakomentavo pergalės svarbos kovoje dėl vietos aštuntuke.

„Visų pirma norėtųsi pakalbėti apie situaciją Europoje, žūsta žmonės, visos mūsų mintys yra su Ukraina. Sustabdykite karą Ukrainoje“, – Europos krepšinio auditorijai kalbėjo D. Motiejūnas.

Rezultatyviau už D. Motiejūną žaidė Alpha Diallo – 24 taškai (7/9 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.) bei 26 naudingumo balai. „Monaco“ nutraukė Stambulo klubo 5-ių iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

„Monaco“: Alpha Diallo 24, Donatas Motiejūnas 18, Mike James 10 taškų.

„Fenerbahče“: Nando de Colo 19, Marko Gudurič 18, Dyshawnas Pierre ir Danilo Barthel po 10 taškų.

Kitose vakaro rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ (7/17) namuose 79:73 (17:23, 25:18, 17:18, 20:14) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (9/15) ekipą.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovič 25, Vasilis Kavvadas 17, Jeremi Evans ir Howards Sant-Roosas po 8 taškus.

„Crvena Zvezda“: Austin Hollins 13, Nikola Kalinič 12, Luka Mitrovič ir Nate Wolters po 10 taškų.