Penktojo turo mače „Olympiakos“ iškovojo pergalę per pratęsimą 91:87 (20:13, 16:17, 18:24, 22:22, 15:11).

Susitikimo pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo. Jie tiesiog dominavo aikštėje ir antrajame kėlinyje buvo įgiję 15 taškų pranašumą (30:15), tačiau jo išsaugoti nesugebėjo. Po pertraukos, kol V. Spanoulis šaudė pro šalį, „Anadolu Efes“ perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir, baigiantis ketvirtajam kėliniui, nutolo 11 taškų persvara (72:61).

Svečius į dugną tempęs V. Spanoulis jau kurį laiką sėdėjo ant atsarginių suolo, o „Olympiakos“ kailį išgelbėjo sėkmingai svarbiais momentais krepšį atakavę Danielis Hackettas ir Georgios Printezis. Likus 5 sek. baudų metimais pergalę svečiams netgi galėjo išplėšti buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas D. J. Strawberry, tačiau pataikė tik vieną baudą (76:76).

Atkakliame pratęsime komandos žengė koja kojon, tačiau lemiamą akimirką suklydo Thomas Heurtelis, o D. J. Strawberry dvitaškiu iš po krepšio įtvirtino „Olympiakos“ pergalę (91:87).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 17, Othello Hunteris 15, Mattas Lojeski 11 (7 atk. kam.), Danielis Hackettas 11, Ioannis Papapetrou 11.

„Anadolu Efes“: Jaysonas Grangeris 26 (6/10 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud.), Thomasas Heurtelis 12, Dario Šaričius 11, Jonas Diebleris 9 taškai.

Kiti rezultatai

A grupė

Miuncheno „Bayern“ (2/3) – Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/3) 79:90 (19:19, 24:19, 23:25, 13:27);

B grupė

Limožo CSP (2/3) – Milano „Emporio Armani“ (1/4) 74:65 (19:21, 20:9, 17:16, 18:19).