Rungtynes 9:0 pradėjo marijampolietės ir greitai pabėgo į priekį, tačiau „Fortūna“ nepasimetė ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, varžoves pasivijo bei atsakė atkarpa 11:2 – 11:11. Iki kėlinio pabaigos kova vyko taškas į tašką, bet minimalią persvarą turėjo klaipėdietės – 17:16.

Antrąjį ketvirtį 6 taškais pradėjo „Sūduva“ ir susigrąžino pranašumą (22:17), tačiau viešnioms ir vėl pavyko rezultatą išlyginti – 22:22. Likus žaisti pustrečios minutės, „Sūduva“ vėl susikrovė 5 taškų pranašumą (35:30), o prieš antrąją rungtynių dalį buvo priekyje – 37:34.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir sužaidus 4 minutes „Sūduva“ pirmavo minimaliu skirtumu – 44:43. Tačiau antroje kėlinio pusėje sekė marijampoliečių spurtas 18:2, po kurio „Sūduva“ susikrovė 17 taškų persvarą – 62:45. Prieš lemiamą ketvirtį „Fortūnai“ menkai pavyko sušvelninti atsilikimą, o „Sūduva“ pirmavo – 62:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Fortūna“ buvo sumažinusi deficitą iki 11 taškų (51:62), tačiau daugiau prie varžovių nepriartėjo. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, „Sūduva“ pirmavo jau 20 taškų (78:58), o pergalę šventė rezultatu 82:63.

„Sūduva“: I. Šalkauskė 28, S. Baliutavičiūtė (13 atk. kam.) 17, N. Skadaitė 15, A. Gabalytė 11.

„Fortūna“: K. Druskytė (10 atk. kam., 5 kld.) ir J. Matuzonytė (7 atk. kam.) po 18, A. Černeckytė 11.