Jau pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą susikūrę lietuviai kontroliavo rungtynes iki pat paskutinio ketvirčio, prieš kurį jų persvarą siekė 22 taškus. Tiesa, per paskutines 10 minučių T. Purlio kariauna turėjo rimtai pavargti atsilaikant prieš uraganinį italų puolimą, kuris sugeneravo net 34 taškus per kėlinį.

Per paskutinę rungtynių minutę prasidėjo baudos metimų „žaidimas“, o Lietuvos krepšininkai prie linijos neklydo ir galiausiai šventė pergalę.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Kasparas Jakučionis. 24 minutes aikštėje praleidęs gynėjas pelnė 21 tašką, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, nusiėmė 5 ir nugvelbė net 4 kamuolius (27 naudingumo balai).

Jam puikiai talkino 6 taškus įmetęs ir 9 kamuolius atkovojęs Nedas Raupelis, kuris užfiksavo 17 naudingumo balų. Po 12 taškų pridėjo Nojus Indrušaitis (8 atkv. kam.) ir Gantas Krizanauskas (6 atkv. kam.).

Italų pusėje daugiausiai problemų kėlė Luigi Suigo – 17 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 3 blokai (24 n. b.). 19 taškų pelnė Elisee Assui, Leonardo Valesinas – 17.

D grupėje Lietuvos krepšininkai iškovojo vieną pergalę ir patyrė 2 nesėkmes. Pirmose rungtynėse jie per plauką nusileido šeimininkaujantiems suomiams – 80:81, vėliau permaingose rungtynėse 95:100 neprilygo Slovėnijos komandai. Paskutinėse grupės rungtynėse lietuviai 84:81 palaužė Ispanijos krepšininkus.

Italija C grupėje laimėjo 2 rungtynes iš trijų ir užėmė antrą vietą. Šio aštuntfinalio nugalėtojai kitame etape žais su Vokietija, kuri aštuntfinalyje 80:74 patiesė Daniją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)