Trečiadienį ketvirto turo rungtynėse Minsko krepšininkai svečiuose 84:82 (19:21, 21:19, 20:19, 24:23) palaužė trečią nesėkmę patyrusią grupės autsaiderę Tirgu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija) ekipą su Vaidotu Pečiuku ir įsitvirtino antroje vietoje.

26 taškus nugalėtojams pelnė Keithas Bensonas, 16 – Branko Mirkovičius.

V. Pečiukas šeimininkams pelnė 13 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Goranui Martinicui (27 tšk.) bei Ivanui Ivanovičiui (20 tšk.).

Per 26 minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 6 bei vienintelį baudos metimą. Be to jis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus.

H grupės lyderiu liko taip pat trečią pergalę iškovojęs Solnoko „Olaj“ (Vengrija) klubas, išvykoje 78:76 (19:18, 17:22, 23:12, 19:24) palaužęs Samokovo „Rilski Sportlist“ (Bulgarija) penketuko pasipriešinimą.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Solnoko „Olaj“ (Vengrija)431304:2907
2.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)431317:3067
3.Samokovo „Rilski Sportlist“ (Bulgarija)413285:2975
4.Targu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija)413305:3185

Iš viso reguliarime sezone aštuoniose grupėse žaidžia 32 komandos, o į antrąjį varžybų etapą – LAST-16 turnyrą – pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Latvijos lygos rungtynėse „lietuviškų“ komandų nesėkmės

Ketvirtą nesėkmę dvyliktose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu, svečiuose 65:78 (16:24, 23:19, 17:21, 9:14) nusileidęs trečioje pozicijoje esantiems „BK Valmiera“ (10 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 4 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė. Per 25 žaidimo minutes (25:09) A. Mažutis pataikė abu dvitaškius, tačiau prametė visus 3 tolimus metimus.

15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Artis Ate'as, po 11 – Marekas Jurevičus ir Kristapas Migliniekas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Janis Kaufmanis (19 tšk.), Viktoras Iljinas (15 tšk.), Maris Ziedinis bei Kristapas Dargas (po 14 tšk.).

Devintą nesėkmę keturioliktose rungtynėse patyrė bei į aštuntą vietą smuktelėjo „BK Saldus“ ekipa su Mindaugu Stašiu ir Raimundu Daniu, savo aikštėje 71:81 (22:20, 19:18, 14:26, 16:17) pralaimėjusi antrą vietą užimančiam „BK Jekabpils“ (11/2) klubui.

R. Danys šeimininkams pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Juriui Patmalniekui (20 tšk.). Per 36 su puse minutės (36:30) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 5 dvitaškius iš 14, realizavo 1 baudos metimą iš 4, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

M. Stašio sąskaitoje 13 taškų, 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai. Per nepilnas 35 minutes (34:42) jis pataikė 1 tritaškį iš 5, 5 dvitaškius iš 8 bei po du sykius suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Martinas Kravčenka (19 tšk.), Rinaldas Sirsinis (18 tšk.) ir Janis Poznakas (15 taškų).

Latvijos lygoje pirmauja visus aštuonis susitikimus laimėję Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.