Antrame kėlinyje į priekį pabėgę lietuviai vėliau vokiečiams nebeleido atkurti rimtesnės intrigos.

Antrą kartą iš eilės Lietuvos rinktinėje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė puolėjas Vaidas Kariniauskas, surinkęs 16 taškų.

Mindaugas Kačinas pelnė 11 taškų, Laimonas Chatkevičius – 9, Simonas Lekys – 8, Osvaldas Oliševičius – 7, Žygimantas Riauka ir Rytis Juknevičius – po 6, Mantas Mockevičius – 4, Martynas Paliukėnas – 3, Ignas Vaitkus ir Tauras Jogėla – po 2.

T. Pačėsas aikštėje šįkart leido pasireikšti visiems 12-ai komandos žaidėjų.

Vokietijos jaunimo rinktinės gretose išsiskyrė Bogdanas Radosavljevičius, surinkęs 19 taškų. Jis vienintelis peržengė dviženklio taškų skaičiaus ribą.

Šventę antrą pergalę iš eilės, lietuviai įsitvirtino grupės lyderių pozicijoje. Pasirodymą T. Pačėso ekipa pratęs ketvirtadienį maču su gruzinais, o pirmą etapą šeštadienį užbaigs dvikova su graikais.

Primename, kad pirmose rungtynėse Lietuvos krepšininkai įveikė Serbijos komandą 68:64.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)