Serijoje ik keturių pergalių „Mavs“ priekyje 3:0. Sekančios ir galbūt lemiamos rungtynės vyks Dalase.

Likus rungtyniauti 4:35 minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (104:104), bet rungtynių pabaiga visiškai priklausė L. Dončičiaus ir Kyrie irvingo kompanijai.

Šeimininkai lemiamą atkarpą laimėjo 12:3 ir nepaliko varžovams jokių galimybių sušvelninti serijos rezultatą.

Istorija rodo, jog Minesotos „Timberwolves“ situacija dar grąžinti intriga serijoje yra labai sudėtinga. Jokia NBA komanda per visą lygos istoriją nėra laimėjusi atkrintamųjų serijos atsiliekant 0:3.

Praėjusį sezoną Rytų konferencijos finale tokioje situacijoje atsidūręs Bostono „Celtics“ klubas sugebėjo išlyginti rezultatą (3:3), bet lemiamas rungtynes laimėjo tuometiniai jų varžovai Majamio „Heat“.

„Mavericks“ gretose ir vėl spindėjo gynėjų duetas. Tiek Luka Dončičius (7 atk. k., 5 rez. p.), tiek Kyrie Irvingas pelnė po 33 taškus.

Šis gynėjų duetas jau trečią kartą per šias atkrintamąsias kartu pelno bent 30 taškų per rungtynes. Tokio rezultato tarp gynėjų NBA nematė 50 metų.

Minesotos ekipos negelbėjo Anthony Edwardsas (9 atk. k., 9 rez. p.) surinkęs 29 taškus, Mike’as Conley pelnė 16 taškų, Jadenas McDanielsas pridėjo 15.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks naktį iš antradienio į trečiadienį, Dalase.