Vytauto Buzo auklėtiniai pusfinalyje 88:61 (22:12, 22:21, 24:18, 20:12) palaužė Žydrūno Urbono treniruojamus „Šiaulius“.

Pirmajame susitikimo kėlinyje uteniškiai demonstravo geresnį krepšinį abejose aikštelės pusėse bei įgijo dviženklį pranašumą – 22:12.

Antrajame ketvirtyje komandos kovėsi lygiai, o kėlinį minimaliu skirtumu laimėję „Juventus“ pranašumą padidino – 44:31.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje savo sąlygas varžovams vėl diktavo Utenos krepšininkai, savo pranašumą padidinę iki 19 taškų – 68:49.

Ketvirtajame susitikimo kėlinyje uteniškiai sutvarkė visus formalumus ir šventė užtikrintą pergalę – 88:61.

Nugalėtojams 19 taškų atnešė Šarūnas Beniušis, 16 – Leonardas Thorpe’as, 12 – Laurynas Beliauskas, 10 – Gediminas Orelikas.

Vos 3 iš 27 tolimų metimų pataikiusioje Šiaulių komandoje geriausiai pasirodė Mindaugas Kupšas, surinkęs 18 taškų. Atitinkamai 15 ir 11 pridėjo Gerry Blakesas bei Shaqas Buchananas.

R. Girskio taurės finale uteniškiai žais su Jonavos ir Kėdainių komandų dvikovos laimėtoja.