Antradienį Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubas namuose po pratęsimo 75:74 (24:16, 20:19, 13:20, 14:16; 4:3) įveikė čempionės titulą ginančią Kijevo „Budivelnik“ ekipą su Michailu Anisimovu ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 2:2.

Pratęsimą išplėšė paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę iš toli pataikęs „Budivelnik“ puolėjas Maksimas Ivšinas. Papildomo laiko metu aikštės šeimininkai leido varžovams įmesti tik 3 taškus ir iškovojo pergalę, o lemiamos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Kijeve.

M. Anisimovas per 33 minutes ir vėl buvo tiek rezultatyviausias, tiek naudingiausias mačo žaidėjas. Vidurio puolėjo iš Lietuvos sąskaitoje – 22 taškai (10/16 dvitaškiai, 2/2 baudos), 7 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos, 5 pražangos ir 24 naudingumo balai.

14 taškų įmetė Maksimas Pustozvonovas, 11 – Denisas Lukašovas.

Nugalėtojams Aleksandras Mišula pelnė 18, Stanislavas Timofejenka 16, o Pavelas Revzinas – 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)