Saksonijos atstovai namuose suklupo 70:76 (23:20, 19:27, 12:23, 16:6).

Nors po trijų kėlinių Albatrosai skriejo priekyje 16 taškų skirtumu (54:70), įspūdingai lemiamame ketvirtyje besigynę „Niners“ sugebėjo priartėti iki 70:74, bet galiausiai pritrūko laiko.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo Arnas Veličkas, kuris per 26 minutes sušveitė 20 taškų (1/4 dvitaškis, 5/8 tritaškiai, 3/4 baudos), išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 3 kartus suklydo.

„Buvo sunki kova, abi komandos įdėjo daug pastangų. Vyravo žaidimas vienas prieš vieną. Nors varžovai ir stiprūs, liūdna, kad pralaimėjome“, – po mačo sakė 23-ejų metų gynėjas.

Naudingai pasirodė ir paskutiniame kėlinyje tritaškiais šeimininkų viltis gaivinęs Mindaugas Sušinskas, kuris per 23 min. pasižymėjo 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 bauda) ir 3 atkovotais kamuoliais.

Berlyniečiams 17 taškų atnešė Louisas Olinde.

Eurolygoje priešpaskutinę vietą užimanti ALBA vietiniame fronte ir toliau lenktyniauja su Bonos „Telekom Baskets“ (25-2).

„Niners“ rikiuojasi 11-i ir nuo pirmojo aštuoneto atsilieka trimis pergalėmis.