Lietuvoje turėjome NBA pirmo ryškumo žvaigždę LaMelo Ballą, tačiau šis Prienuose rungtyniavo dar būdamas vos 17-os. Kalbant apie kitus garsius legionierius galima prisiminti kitą NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvį Kenny Andersoną, triskart NBA čempioną Dickey Simpkinsą ar dukart NBA čempioną Stanislavą Medvedenko. Visi šie krepšininkai Lietuvoje žaidė arba ankstyvoje karjerų pradžioje arba vėlyvame jų saulėlydyje.

Legendiniai Ennisas Whatley, Anthonie Bowie ir Tyusas Edney į „Žalgirį“ vyko po nuviliančių NBA sezonų, o su gerokai solidesne statistika iš stipriausios pasaulio krepšinio lygos į Kauną kėlėsi Ty Lawsonas, Sonny Weemsas ir Jamesas Andersonas. Pirmieji du dėl lokauto, o J. Andersonas dėl to, nes sąlyginai gerą statistiką fiksavo žaisdamas tuometinių NBA autsaiderių „76ers“ gretose – kai šie parodė jam duris, kitų klubų dėmesio atletas nesulaukė.

Po solidžių sezonų su „Spurs“, „Lakers“ ir „Nets“ į Kauną atvykusio L. Walkerio istorija labiausiai primena tai, ką 2006-2007 metų sezone matė tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ sirgaliai. Tuomet, jau sezonui įsibėgėjus, prie sostinės komandos prisijungė ir jos lyderiu greitai tapo Kareemas Rushas.

Kaip L. Walkeris prieš pusantrų metų iki sutarties su „Žalgiriu“ buvo „Lakers“ vedlys įmesdamas 15 taškų NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse, taip K. Rushas prieš dvejus metus iki sutarties su „Lietuvos rytu“ buvo tos pačios „Lakers“ ekipos vedlys įmesdamas 18 taškų NBA Vakarų konferencijos finalo serijos lemiamame mače.